24.nedēļa Zemnieku saeimā

Pirmdiena. Nedēļas darbu plānošana. Apkopojam informāciju par veselības apdrošināšanas piedāvājumiem ZSA biedriem, atbilstoši izsludinātajai cenu aptaujai. Tiekamies ar politisko organizāciju (partiju) apvienības “Saskaņas Centrs” frakcijas vadību, partijas “Jaunais laiks” frakcijas vadību un Zaļo un Zemnieku savienības frakcijas vadību (Juris Lazdiņš, Maira Dzelzkalēja, Artūrs Akmens, Ivars Ādamsons, Mārtiņš Trons). Saeimas Finanšu un budžeta komisijā par neapstrādātās zemes nodokļa papildlikmi (Juris Lazdiņš, Maira Dzelzkalēja).

Otrdiena. Tiekamies ar Tautas partijas frakcijas vadību ( Juris Lazdiņš, Maira Dzelzkalēja, Ivars Ādamsons, Mārtiņš Trons). Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisija likumprojekts “Grozījumi Mēslošanas līdzekļu aprites likumā” (Ingmārs Sniedze).

Trešdiena. COPA-COGECA Latvijas dalīborganizāciju tikšanās (Maira Dzelzkalēja). ZM Konsultatīvā padome (Juris Lazdiņš). Tiekamies ar partijas “Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā” frakcijas vadību, apvienības “Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK frakcijas vadību un partijas “Pilsoniskā Savienība” frakcijas vadību. Ar Latvijas Pirmās partijas un partijas “Latvijas ceļš” frakcijas pārstāvjiem tikšanās jau ir notikusi. Jau tuvākajā laikā arī plānotas tikšanās ar pārējām politiskajām partijām (Juris Lazdiņš, Maira Dzelzkalēja, Andris Felss, Artūrs Akmens, Gunvaldis Sproģis, Mārtiņš Trons).

Ceturtdiena. Mēslošanas plānošanas koordinācijas darba grupa ( Maira Dzelzkalēja, Ingmārs Sniedze).

Piektdiena. Latraps un VAKS lauku dienas. Zemnieku saeimas Valdes sēde Bauskas pusē.

Pārejā laikā atbildam uz biedru jautājumiem, gatavojam atzinumus, apkopojam viedokļus par nozarē aktuālajām problēmām.