Aicinām pievienoties lauksaimnieku akcijā!

Labdien,

Nāc un parādi savu attieksmi, ka arī Tev nav vienalga, kas notiek ar Tavu zemi! Tiekamies otrdien, 21.janvārī, plkst. 11.00, lai aizstāvētu savas intereses turpmāk iegādāties lauksaimniecības zemi! Šī ir mūsu lielā iespēja mainīt zemes iegādes noteikumus par labu visiem Latvijas lauksaimniekiem! Mainīsim likumdošanu tā, lai lauksaimniecības zemi varētu iegādāties tikai ar mērķi uz tās veikt lauksaimniecisko ražošanu, nevis kā spekulatīvu darījumu objektu!


Kopā ar Zemkopības ministriju un citām lauksaimnieku organizācijām esam izstrādājuši grozījumus likumā „Par zemes privatizāciju lauku apvidos”. Jau šīs nedēļas sākumā jautājums bija jāizskata Ministru kabinetā, lai tas tiktu tālāk virzīts izskatīšanai Saeimā, taču zemju uzpircēju interešu/ietekmes dēļ jautājums valdības darba kārtībā tā arī nenonāca.

Nākamās nedēļas sākums ir pēdējais brīdis jautājuma izskatīšanai un atbalstīšanai valdībā. Pirmdien, 20.janvārī, par to jālemj Ministru Kabineta komitejā un otrdien, 21.janvārī, Ministru Kabinetā.

Esi gatavs aizstāvēt savas intereses:

Vienosimies kopīgā protesta akcijā pie Ministru kabineta pirms valdības sēdes, otrdien, 21.janvārī plkst. 11.00. Priecāsimies, ja paņemsi līdzi plakātu ar atbilstošiem saukļiem. Droši ņem līdzi savus draugus, kuriem ir līdzīgas intereses!
Kad zini, cik daudzi būsiet, informē (līdz pirmdienas pēcpusdienai) Zemnieku saeimu 6702 7044 vai birojs@zemniekusaeima.lv

Atgādinājumam – likumprojekta būtība, lai saprastu, kādēļ aicinām Tevi protestēt:

Esam izstrādājuši nosacījumus, saskaņā ar kuriem priekšroka lauksaimniecības zemes iegādei būtu tiem, kas dzīvo pārdodamajai zemei kaimiņos vai tuvākajā apkārtnē, kam bijuši ienākumi no lauksaimnieciskās ražošanas un saņemti tiešmaksājumi, tiem, kam lauksaimnieciskā izglītība un/vai pieredze, un jaunajiem lauksaimniekiem (kritēriji līdzīgi kā Lauku attīstības plānā).

Uz tikšanos otrdien pie Ministru kabineta!
Zemnieku saeimas priekšsēdētāja vietniece
Maira Dzelzkalēja