Aicinām uz atvērtajām dienām laukos!

Aicinām izmantot lielisku iespēju, lai apmklētu mūsu Latvijas saimniecības pavasara akcijā: “Atvērtās dienas laukos”, kas notiks 2014. gada 16. – 18. maijā.

Arī mēs, Zemnieku saeima, atbalstām šo projektu!

.

.

.

.

.

Akcijas ”Atvērtās dienas laukos” mērķis ir popularizēt Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus produktus un pakalpojumus.
Tās ietvaros 129 saimniecības visā Latvijā 3 dienas būs atvērtas apmeklētājiem, piedāvājot atlaides produktiem vai pakalpojumiem, ēdienu un dzērienu degustācijas, ekskursijas, radošas darbnīcas vai kādus citus īpašos piedāvājumus, ko ikdienā šajās saimniecībās nav iespējams saņemt.

.

Lai uzzinātu, ko katra no saimniecībām piedāvā akcijas dienās, darba laikus, un noteikumus, dodieties uz šīs akcijas lapas sadaļu “dalībnieki” un meklējiet šo informāciju pie konkrētās saimniecības profila.

.

Padomi tūristiem apmeklējot akcijas saimniecības:

.

1. Izvēlies simniecības, kuras vēlies apmeklēt un izplāno savu maršrutu.
Saimniecības un informāciju par to akcijas piedāvājumiem atradīsi šīs akcijas lapas sadaļā “dalībnieki”. Tur atrodama arī karte, kurā atzīmētas saimniecību atrašanās vietas.

.

2. Informē izvēlētās akcijas saimniecības par savu apmeklējumu.
Iesakām savu apmeklējumu iepriekš saskaņot ar saimniekiem, iespējams, tajā pašā laikā, kad Tu plāno savu apmeklējumu, to ieplānojis jau kāds cits, piemēram, liela grupa, tāpēc, lai ērti izbaudītu saimniecību apmeklējumu – piesaki to!
Akcijas dalībnieku kontaktinformāciju atradīsi sadaļā “dalībnieki”, atverot konkētās saimniecības akcijas dienu piedāvājumu vai kartē.

.

3. Iesaki kādam šo akciju. Ceļot kopā ir interesantāk un jautrāk!
Ja vēlies uz pasākumu ielūgt savu ģimeni, draugus, paziņas vai kolēģus, nosūti viņiem ielūgumu.

.

4. Sagatavojies ceļošanai jau laikus.
Atceries – nav slikta laika, ir tikai nepiemērots apģērbs. Tāpēc sarūpē ceļošanai ērtu apģērbu un apavus. Un pirms dodies ceļā, painteresējies par laika ziņām.
Ne visur ir iespējams norēķināties ar bankas karti, tāpēc aicinām Tevi ņemt līdzi skaidru naudu, lai vari norēķināties par sniegtajiem pakalpojumiem un iegādāties kādus no piedāvātajiem lauku labumiem.
Lai pa ceļam nenomaldītos – izpēti saimniecību atrašanās vietu un ņem līdzi karti.

.

Piecāsimies, ja savus iespaidus un fotogrāfijas no akcijas pastāstīsi mums sociālajos tīklos:

TWITTER un FACEBOOK.COM

Vairāk: Atvērtās dienas laukos!

.

aLogo