Baltijas saimniecību fotogrāfiju konkurss 2011

Ar prieku paziņojam, ka pirmo reizi tiek rīkots visu trīs Baltijas valstu fotogrāfiju konkurss, kura iniciators ir kompānija NIKON, un kurā var piedalīties ikviens interesents.

Baltijas saimniecību fotogrāfiju konkursa 2011 mērķis ir iepazīstināt ar lauku saimniecību dzīvi Baltijas valstīs.

Baltijas saimniecību fotogrāfiju konkursā ir 3 kategorijas:

  1. Lauku saimniecību dzīve
  2. Saimniecību ainava
  3. Lauksaimnieka portrets

Lielā balva labākajai Baltijas saimniecību konkursa fotogrāfijai ir Nikon D7000 ar 18-200mm VR II objektīvu. Katras apakškategorijas uzvarētājam un katras valsts labākajai fotogrāfijai paredzēta īpaša balva. Ar atzinību tiks godināti arī katras apakškategorijas trīs labākie darbi.

Lai piedalītos Baltijas saimniecību fotogrāfiju konkursā 2011, fotogrāfijas (vispirms nepieciešama – reģistrēšanās mājas lapā) Jūs varat augšupielādēt organizatora mājaslapā www.iamphotographer.eu no 2011.gada 1.septembra līdz 3.oktobrim. Reģistrācija un dalība ES ESMU FOTOGRĀFS mājaslapā ir bezmaksas. Reģistrētie lietotāji saņems arī jaunākās ziņas par foto notikumiem Baltijas valstīs. Katrs konkursa dalībnieks var augšupielādēt līdz 10 fotogrāfijām.

Konkursa organizatora mājaslapā būs iespējams apskatīt izstādei izvēlētās fotogrāfijas. Paredzēta arī ceļojošā izstāde ar 25 labākajām fotogrāfijām, kuras tiks izstādītas Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

Noslēgumā 4. un 5. novembrī Rīgā norisināsies Baltijas dabas fotogrāfiju festivāls 2011. Festivālā tiks paziņoti uzvarētāji konkursos: “Baltijas saimniecību fotogrāfija 2011” un “ Baltijas dabas fotogrāfija 2011” (informāciju par šo konkursu atrodama ŠEIT). Tāpat notiks arī Baltijas dabas konference 2011.

Baltijas dabas konferencē galvenais viesis būs fotogrāfs un projekta ‘Wonders of Europe’ vadītājs Stafans Vidstrands (Staffan Widstrand), kurš vadīs arī semināru, uz kuru ir pieejams ierobežots biļešu daudzums. Jāpiemin, ka konferencē dalību apstiprinājis arī  viens no Igaunijas labākajiem dabas fotogrāfiem Svens Začeks (Sven Začek) un Anglijas fotogrāfi Deivids Hoskings (David Hosking) un Deniss Orčards (Dennis Orchard).

Dalība konferencē ir par maksu (biļetes cena 15 Eiro). Biļetes varēs iegādāties organizatora mājaslapā no 1.septembra.

Festivāla atbalstītāji ir NIKON, EPSON, Igaunijas Lauksaimnieku federācija, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padome (LOSP), Zemnieku saeima un Lietuvas Lauksaimnieku apvienība.

Sīkāku informāciju var uzzināt interneta mājaslapā ES ESMU FOTOGRĀFS (I AM Photographer) www.iamphotographer.eu , kuras mērķis ir attīstīt, motivēt un piedāvāt izklaidi Baltijas valstu fotogrāfiem – kā amatieriem, tā profesionāļiem.