Hei, lauksaimnieki, brauciet ciemos kopā ar ģimeni!

Trešais ZETOR ĢIMENES TRAKTORŠOVS JAU SĀCIES un tuvojas Latvijai:

19. jūlijā – Pārolainē

20. jūlijā – Valmierā

23. jūlijā – Eglainē

2011. gadā, kad ZETOR TRACTORS atzīmēja Zetor zīmola 65. gadadienu, sākās īpašā Zetor traktoršova tradīcija. Pērn Eiropas tūres ietvaros traktoršovs tika organizēts 5 valstīs: Čehijā, Slovākijā, Polijā, Lietuvā un 1. reizi arī Latvijā.Turpinot aizsākto tradīciju, arī šogad Zetor un frontālo iekrāvēju ražotājs Humpolecke strojirny sadarbībā ar Zetor traktoru oficiālo pārstāvi Latvijā – Agrimatco Latvia, kā arī Swedbanka, Norde, Tehauto Latgale, Virši-A, AgriCon, Basf, Pakavs, Saimnieks LV, Farming LV, Komercizgītības centrs, Jusan Print, Fonds Latvijas Lauksaimniecības attīstībai un Zemnieku Saeima visus Latvijas lauksaimniekus ielūdz uz “Zetor ģimenes traktoršovu 2013″.

3 dienas, 3 dažādās vietās Latvijā lauksaimniecības un citu nozaru eksperti pulcēsies kopā, lai piedāvātu lauksaimniekiem savus labākos risinājumus un jaunas idejas, ko izmantot saimniecības attīstībai. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja ne vien redzēt, bet arī izmēģināt jaunākos Zetor traktoru modeļus.

Vai zināt, kurš ir labākais traktors ikdienas darbam? Nāciet un izmēģināt Zetor jauno modeli- traktoru MAJOR. Savu nosaukumu jaunais traktors mantojis no slavenā priekšteča, arī Major-a, kas ir vēsturiski populārākais Zetor zīmola modelis un lepojas ar apzīmējumu – traktors uz mūžu. Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un izmēģināt arī Zetor Forterra HSX 2013. gada modeli, kas pērn tika prezentēts pirmo reizi, šoreiz ar pagarinātu šasiju un 16V dzinēja konceptu, ar kura palīdzību lauksaimnieki varēs ietaupīt 2,9 litrus degvielas stundā. Būs arī Proxima modelis ar jauno motora pārsegu un digitālo vadības paneli, kā arī citi Zetor modeļi un piekabināmās iekārtas no Zetor System līnijas. Bez tam, traktoršova laikā gaidāms arī īpašs svētku piedāvājums jauna traktora iegādei!

Pasākuma programmas ietvaros apmeklētāji varēs piedalīties arī testa braucienos, dažādās sacensībās, būs iespēja iegūt atraktīvas balvas, kā arī saņemt labākos piedāvājumus no pasākuma partneriem. Būs arī piepūšamās atrakcijas pasākuma mazākajiem apmeklētājiem un pikniks Zetor ģimenes un draugu lokā!
Būtiski, ka katrā pasākuma dienā programma būs atšķirīga, būs jauni dalībnieki un vairāk pāsteigumu.

Tā, piemēram, traktoršova tūri Latvijā atklās pasākums 19. jūlijā, kas notiks ciemos pie Agrimatco Latvia – izmēģinājumu laukā Pārolainē. Paralēli traktoršova aktivitātēm šeit norisināsies arī ikgadējā Agrimatco Lauku Diena. Tikai šeit traktoršova apmeklētājiem būs iespēja uz lauka iepazīties ar jaunāko dārzeņu šķirņu, mēslošanas un augu aizsardzības līdzekļu izmēģinājumu rezultātiem, kopā ar BASF konsultantu notiks seminārs par jaunākajiem risinājumiem kartupeļu stādījumu aizsardzībā, kā arī būs iespējas konsultēties par mēslošanas plānu izstrādi ar kompānijas AgriCon pārstāvjiem.

Bez tam, šeit būs iespēja satikt arī SIA NORDE, kas iepazīstinās ar NISSAN auto jaunumiem, uzzināt par Virši-A degvielas piedāvājumu lauksaimniekiem, iepazīties ar poligrāfijas kompānijas Jusan-Print piedāvātajām iespējām un savārīt ziepes kopā ar Zemnieku Saeimu!

Jau 20. jūlijā Zetor traktoršovs pirmo reizi būs Valmierā. Pasākums norisināsies pie jaunā Agrimatco Latvia veikala – Valmierā, Rīgas ielā 76 a. Papildus Zetor jaunumiem, atrakcijām un pārsteigumiem, Agrimatco šeit piedāvās jaunāko dārzeņu šķirņu degustāciju, kā konsultācijas par tehniku, augu aizsardzību un mēslošanu. Par izdevīgākajiem finanšu risinājumiem savai saimniecībai apmeklētāji varēs uzzināt pie Swedbank pārstāvjiem. Pasākuma dalībnieki būs arī Virši-A, Jusan Print, Zemnieku Saeima. Ar pozitīvu humoru pasākumu bagātinās UFO, bet par apmeklētāju vēderprieku gādās šefpavārs Andris Rūmītis!

Zetor traktoršova tūres fināls Latvijā būs 23. jūlijā pie v/m „ Saliņas” saimniekiem Eglainē , Ilūkstes nov. Šeit vienlaikus būs iespēja noskatīt un izmēģināt gan saimniecībai piemērotāko ZETOR traktoru, gan tīkamāko NISSAN automašīnu, gan pamēroties spēkiem ar spēkavīru Raimondu Bergmani. Dienas norisi ar interesantiem piedāvājumiem un jaunām idejām bagātinās Agrimatco, Swedbank, Virši-A, Zemnieku Saeima un jaunie dalībnieki – Pakavs un Komercizglītības centrs. Tikai šeit pasākuma apmeklētājiem būs iespēja kļūt par Zetor kluba dibināšanas lieciniekiem. Būs daudz atrakciju un jautru spēļu visai ģimenei, arī degustācijas un pikniks. Lai nosvinētu tūres finālu, ielūgti arī īpaši viesi – Baltie Lāči, kas gādās par lustīgu noskaņojumu vakara zaļumballē!

Vairāk informācijas un pieteikšanās Zetor ģimenes traktoršova apmeklējumam šeit:
Tālr: 67 80 77 11/ 26 11 28 82