Ielūgums – Lauksaimnieki gatavi izšķirošajai cīņai par godīgiem ES tiešmaksājumiem

Tuvojoties lēmuma pieņemšanai par Eiropas Savienības (ES) daudzgadu budžetu 2014. – 2020. gadam, to skaitā ES tiešmaksājumu iespējamo izlīdzināšanu, Latvijas lauksaimnieku organizācijas ir gatavas turpināt cīņu par Baltijas valstu lauksaimnieku tiesībām uz vienlīdzīgu konkurenci Eiropā.

ES tiešo maksājumu kampaņas koordinatore S.Puķe: „Kopš Eiropadomes ietvaros notikušajām aktivitātēm jūnijā, gan Eiropā, gan Latvijā bija iestājies klusāks periods, taču tagad atvaļinājumi ir beigušies, un mēs esam apņēmības pilni izšķirošajai cīņai. Vēlamies informēt medijus un sabiedrību par neseno lauksaimnieku vizīti Francijā un tās rezultātiem, kā arī tuvākajām iecerētajām aktivitātēm, piemēram, īpaši Baltijas Kopējās lauksaimniecības politikai (KLP) veltītu pasākumu Eiropas Parlamentā 18. septembrī, vērienīgu un neparastu Baltijas valstu protesta akciju novembrī un citām aktualitātēm.”

Lai informētu par lobija un publiskajām aktivitātēm, aicinām mediju pārstāvjus uz preses konferenci trešdien, 12. septembrī plkst. 11.30, Zemkopības ministrijā (Republikas laukums 2), 3. stāvā, 315. telpā. Preses konferencē piedalīsies lauksaimnieku virzītie interešu lobija veicēji – Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas valdes loceklis Uldis Krievārs, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes vadošā eksperte Ginta Jakobsone, valdes loceklis Armands Krauze un Zemnieku saeimas priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja. Pasākuma laikā notiks arī foto un video konkursa „Drūmie Latvijas lauki” laureātu apbalvošana.

Gaidīsim mediju pārstāvjus preses konferencē!

Papildus informācija
Sabīne Puķe, ES tiešo maksājumu kampaņas koordinatore
+371 26340794, E-pasts: sabine.puke@llka.lv