Jaunpils „Ciemgaļi” triumfē zemnieku vasaras sporta spēlēs

Tradicionālās zemnieku vasaras sporta spēles notika no 7. jūlija līdz 8. Jūlijam, pašā Latgales sirdī – Riebiņu novada, Rušonas pagasta atpūtas kompleksā „Silmalas”.

Divas dienas spraigās un aizraujošās spēka un izveicības sacensībās piedalījās turpat 170 dalībnieku no 11 komandām. Lauksaimniekiem savu sagatavotību nācās demonstrēt gan tādas klasiskās disciplīnās kā orientēšanās, strītbols, volejbols, futbols, gan savas prasmes pierādīt sievu vizināšanā, bizes pīšanā un jautrības stafetē.

Spēka un atjautības sacensībās pārliecinošu uzvaru kopvērtējumā ieguva Jaunpils pagasta lauksaimnieki – Jaunpils z/s „Ciemgaļi”, kas startēja komandas kapteiņa Ulda Doroškēvica vadībā.

Otro vietu ieguva Preiļu novada, Saunas pagasta lauksaimnieki Agitas Prikules vadībā.

Savukārt trešo vietu ieguva zemnieku saimniecības „Vecsiljāņi” (Kokneses novads) komanda, tās vadītāja Jāņa Mūrmaņa vadībā.

Lai arī netika iegūtas godalgotās vietas, priecīgi par dalību un rezultātiem bija arī pārējo komandu dalībnieki.

4.vietu ieguva komanda Trikāta – „Aduvančiki” – Daugavpils puses lauksaimnieki,

5.vietu Burtnieku novada lauksaimnieki,

6.vietu Dobeles novada lauksaimnieki;

7.vietu Jelgavas novada lauksaimnieki

8. vietu Trikāta – S komanda, kur startēja Naukšēnu novada lauksaimnieki

9. vietu Daugavpils novada lauksaimnieki;

10.vietu komanda Upmalu mājas, kur startēja Riebiņu novada lauksaimnieki

11. Trikāta – L komanda

„Lauksaimnieki zina ko nozīmē mērķtiecība un cīņa par rezultātu. Gan ikdienas darbā lauksaimniecībā, gan sportiskās aktivitātēs lauksaimnieki ir azartiski un orientēti uz labu rezultātu. Tādēļ milzīgs prieks, ka vienā no daudzajām brīnišķīgajām Latvijas vietām – Latgales novadā pie ezera, tik daudz zemnieki no Kurzemes, Vidzemes un Zemgales un Latgales pavadīja spraigas, sportiskas un aizraujošas  brīvdienas. Un pēc sportiskām aktivitātēm pie ugunskura labāk iepazina Latgales puses zemniekus un viņu ikdienu”, gandarīta par kopā būšanu un aktīvi pavadīto laiku ir Zemnieku Saeimas sacensību galvenais koordinators Mārtiņs Trons

Zemnieku vasaras sporta spēles Zemnieku Saeima organizē kopš 2001. gada, šogad organizējot kopā ar zemnieku kooperatīvu Trikāta

Papildu informācija:
Mārtiņs Trons
Zemnieku Saeima
tālr. 67027044
mob. 29805456
E-pasts: martins.trons@zemniekusaeima.lv