Jaunumi par maksājumiem un pieteikšanos modernizācijai

Ziņa tiem, kas kontos gaida ienākam naudu no Lauku atbalsta dienesta un kam reiz noraidīti pietiekumi uz iepriekšējo LAP modernizācijas kārtu un kas gatavojas pieteikties vēlreiz.

Kredītprocentu maksājumi visiem izmaksāti 9.jūnijā pilnā apmērā, eroijas maksājumi tiek maksāti visiem tiem, kam nav aizķeršanās ar Agrovides piecgades saistību izpildīšanu. Aizķeršanās radusies ar enerģijas un cukura maksājumiem, jo nebija laicīgi iedots finanšu atvērums, taču pēc LAD sniegtās informācijas arī tas beidzot atrisinājies.

Papildus atbalsts par ciltsdarbu (2,5 milj.Ls) joprojām administrēšanas stadijā – izmaksāšanas procedūra joprojām nav skaidra, tās izveide kavējas, rezultātā arī naudas nonākšana Jūsu kontos būs vēlāk nekā sākotnēji Zemkopības ministrija to solīja.

Tiem, kam februārī tika noraidīts pieteikums LAP modernizācijai un kas gatavojas pieteikties atkārtoti – visu formu vēlreiz nav jāpilda, jo tās ir gandrīz vienādas. Pietiek ar C sadaļā 3 tabulas (C8, C15, C17) un iesniedzamo dokumentu tabulas nomainīšanas. Un, protams, arī apliecinājumu lapas vēlreiz vajadzēs parakstīt.