Latvijas stādu parāde 2010 – 1. un 2.maijā

1. un 2. maijā Jaunmoku pils parkā, Tukuma novadā notiks Latvijas stādu parāde 2010. Pasākums norisināsies septīto gadu. Tā galvenais uzdevums ir iepazīstināt interesentus ar jaunāko un labāko Latvijas stādaudzētavu sortimentu. Pasākumu organizē Stādu audzētāju biedrība (SAB) sadarbībā ar SIA Jaunmoku pils un žurnālu Dārzs un Drava.

Kā katru gadu, arī šogad Latvijas stādu parādes organizatoru būtiskākā prasība ir eksponēt tikai Latvijā izaudzētus stādus, tāpēc pasākums ieguvis popularitāti kā uzticamu stādu iegādes vieta. Ar savu produkciju apmeklētājus priecēs liels dalībnieku skaits – stādu audzētāji, dārza preču tirgotāji, biškopji un vīnkopji. Apmeklētāji varēs ne tikai iegādāties audzētavu stendos eksponētos stādus, bet arī aplūkot selekcijas jaunumus un iegūt praktiskas dabas informāciju.

Latvijas stādu parādes laikā jebkurš interesents varēs bez maksas apmeklēt Semināru zāli, kur noteiktos laikos būs iespēja tikties ar nozaru speciālistiem un ekspertiem augu aizsardzības, puķkopības, vīnkopības, augļkopības, dārza ierīkošanas, dārza tehnikas piedāvājuma, biškopības un, protams, stādu audzēšanas jautājumos.

Pasākumu vadīs aktieris Guntis Skrastiņš un Cūkmens. Par Latvijas stādu parādes izklaidi rūpēsies dejotāji, folkloras kopa, būs pieejamas meistardarbnīcas bērniem, kā arī dažādu dārza darbu praktiskie demonstrējumi. Pasākuma laikā tiks organizētas laimīgās stundas, akcijas un konkursi ar dažādām balvām.

Latvijas stādu parāde ir pasākums visai ģimenei bez maksas.

Latvijas stādu parādes darba laiks:
1. maijā no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:0. Atklāšana 1. maijā plkst. 10:00.
2. maijā no plkst. 9:00 līdz plkst. 16:00.