Lauksaimnieki un likumdevēji jau otro reizi tiekas draudzības hokeja mačā

Šo sestdien, 4.februārī, Jelgavā, Zemgales sporta hallē uz ledus jau otro gadu tikās Zemnieku saeimas biedri un LR Saeimas deputāti. Spraigajā spēlē lauksaimnieki līdz pat pēdējām sekundēm demonstrēja neatlaidību un cīņas sparu un  tikai par vienu punktu piekāpās LR Saeimas komandai, noslēdzot spēli ar rezultātu 4:5. Savukārt pēcspēles metienos, ko abas komandas sarīkoja, lai pārbaudītu spēlētāju un vārtsargu individuālo meistarību, Zemnieku saeimas komanda izcēlās ar precizitāti un guva vienīgos vārtus, ar 1:0 uzvarot LR Saeimas komandu.

Pēcspēles metienos Arnis Vējs (SIA „Uzvara lauks“, Bauska) pārliecinoši pārspēja LR Saeimas vārtsargu, bijušo Latvijas junioru hokeja izlases vārtsargu Imantu Legzdu. Spēles laikā Zemnieku saeimas komandai vārtus guva Mārtiņš Dauksts, Ainārs Klidziņš, Ainārs Meijers, Toms Sproģis.

LR Saeimas komandai vārtus spēlē guva Einārs Abrickis, Armands Bergmanis, Arnis  Narkēvičs.

Par spēles labāko vārtsargu tika atzīts „Zemnieku saeimas“ komandas vārtsargs Normunds Vāvers (SIA “Iecavnieks”, Bauska), kurš pēcspēles metienos spēja atvairīt visus LR Saeimas metienus, ļaujot lauksaimniekiem revanšēties par spēles rezultātu. Arī labākā aizsarga titulu saņēma „Zemnieku saeimas“ komandas spēletājs – par labāko aizsargu tika atzīts Toms Sproģis (z/s “Līņi”, Cēsis).

Savukārt par labāko uzbrucēju tika atzīts tieslietu ministrs Gaidis Bērziņš no LR Saeimas komandas. Par rezultatīvāko spēlētāju ar trīs punktiem kļuva Arnis Narkēvičs no LR Saeimas. Savukārt spēles vērtīgākās spēlētājas titulu saņēma vienīgā dāma hokeja laukumā Annija Madara Mozga (LR Saeimas komanda).

Zemnieku saeimas un LR Saeimas hokeja maču atbalstīja a/s „Agrofirma Tērvete“, KS “Latraps” un SIA „Uzvara lauks“.

Papildu informācija:
Mārtiņš Trons
Zemnieku saeima
tālr. 67027044
mob. 29805456
martins.trons@zemniekusaeima.lv
www.zemniekusaeima.lv