Lauksaimnieku sporta spēlēs katram viena zelta zivtiņa!

Arī šogad zemnieku kooperatīvs “Trikāta KS” un biedrība “Zemnieku saeima” saviem biedriem organizēja sporta spēles, kas norisinājās 13.-14.jūlijā, Smiltenes novada atpūtas kompleksā „Silmači”.

Sestdienas rītā pulcējās vairāk kā 200 sportot gribētāju no visas Latvijas, lai 18 komandu konkurencē uzstādītu labākos rezultātus sporta disciplīnās, satiktos ar citu novadu lauksaimniekiem un vienkārši atpūstos gleznainajā Vidzemē!

Visas dienas garumā spēļu dalībnieki izjuta sportisko garu īpaši lauksaimniekiem veidotās komandu un individuālajās disciplīnās. Sporta spēļu dalībniekiem bija iespēja sacensties siera ripināšanā, siena vākšanā, iejusties slaucēju lomā un beigu beigās nodot pienu! Varētu teikt, ka sportiskās aktivitātes mijās arī ar praktiskiem lauku darbiem, jo komandām nācās iziet meža taku un pat novākt jauno ražu!

Mazākie sporta spēļu dalībnieki aktīvi darbojās bērniem veidotā spēļu laukumā – zīmēja, līmēja, krāsoja, grieza, spēlējās un protams, izmantoja iespēju, lai noķertu kādu zelta zivtiņu disciplīnā „Brīvdienas kopā ar Siguldas minerālūdeni”. Lai arī zelta zivtiņas nemaz tik viegli nepadevās, katrs vismaz vienu noķēra!

Spraigā cīņā tika noteiktas labākās šī gada komandas – 1. vietu ieguva „Jaunpils ciemgaļi” (Jaunpils), 2.vietu „Saunas komanda” (Riebiņu novads), savukārt 3.vietu „Murķīši” (Ērgļu novads).

Sporta spēļu atbalstītāja „Dimela Veta Latvija” trīs disciplīnās kā labākie tika atzīti Tiin Viilvere un Tālis Niedziedzis, Sintija Jēkabsone un Renārs Tumens, kā arī Jogita Mūrmane un Justas Medušauskas, iegūstot balvas no disciplīnas sponsora un organizatoriem.

1.vietu individuālajā disciplīnā „Talka” ieguva Sintija Jēkabsone un Edijs Pahmerkus, „Siena vākšanā” – Aija Pahmurhina un Jānis Dravnieks, savukārt „Siera ripināšanā” par labākajiem kļuva Madara Grišjāne un Edvards Melnis. Disciplīnā „Brīvdiena kopā ar Siguldas minerālūdeni” godpilno 1.vietu izcīnīja Sanita Olševska un Kārlis Vilcāns, savukārt disciplīnā „Uz tirgu” labākie bija Edgars Aizpurvietis un Aivis Upenieks. Labākie individuālajās disciplīnās saņēma balvas no organizatoriem!

Paldies mūsu komandu disciplīnu atbalstītājiem: SIA „Amazone”, SIA „Scandagra Latvija ”, SIA „Very Berry”, z/s „Lielvaicēni”, SIA „Felici”.

Komandu kopvērtējumā pirmās vietas ieguvēji saņēma balvu no žurnāla „Saimnieks.lv”, visiem komandas dalībniekiem paredzot žurnāla abonementu 2014.gadam, dāvanu kartes no www.stilago.lv, kā arī dāvanas no A/S „Dobeles dzirnavnieks” un SIA „A.IX”.

“Zemnieku saeimas” un zemnieku kooperatīva “Trikāta KS” Lauksaimnieku sporta spēles ir apliecinājums, ka Latvijas laukos saimnieko mērķtiecīgi, neatlaidīgi un aktīvi saimnieki savā zemē, kuri lieliski apvieno gan darbu, gan atpūtu!

Paldies mūsu spēļu atbalstītājiem: z/s „Lielvaicēni”, z/s „Galiņi”, z/s „Grannes”, SIA „Very Berry”, SIA „Fazer Latvija”, SIA „Studio moderna fashion group”, SIA „A.IX”, SIA „Siguldas minerālūdens”, AS „Aldaris”, „UAB Wrigly Baltics Latvia subsidiary”, žurnāls „Saimnieks”, SIA „Felici”, SIA Precision Farming, A/S “Dobeles dzirnavnieks”, SIA „Amazone”, SIA „Scandagra Latvija ”,A/S  “Dimela Veta Latvija”, SIA “Latvijas Piens”.

Labākie foto mirkļi no spēlēm vēl sekos…