Lauku atbalsta dienests piedalās e-prasmju nedēļā

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē par aktivitātēm e-prasmju nedēļā, kuru no 18.-24.martam organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM).

No 18. līdz 22.martam LAD šī pasākuma ietvaros organizē seminārus par elektronisko pakalpojumu sistēmas (EPS) lietošanu gan centrālajā aparātā (CA) Rīgā, gan reģionālajās lauksaimniecības pārvaldēs (RLP) šādās Latvijas pilsētās- Rēzekne, Gulbene, Saldus, Preiļi, Krāslava, Daugavpils, Ikšķile, Madona, Jēkabpils, Jelgava, Valmiera un Talsi.

LAD darbinieki iepazīstinās interesentus ar elektronisko pieteikšanās sistēmu un tās priekšrocībām, kā arī sniegs konsultācijas par atbalsta iesniegumu aizpildīšanu. Informāciju par semināru norises vietām pieejami LAD mājas lapā www.lad.gov.lv sadaļā Semināru grafiks par EPS lietošanu.

E-prasmju nedēļa ir Eiropas mēroga visas sabiedrības informēšanas kampaņa, lai demonstrētu e-prasmju nozīmi darbā, karjeras attīstībā un izaugsmē digitālajā laikmetā.
E-prasmju nedēļas mērķis ir ieinteresēt plašāku sabiedrību par e-prasmju apgūšanas un pielietošanas iespējām, informēt par e-pakalpojumiem, kas pieejami e-vidē. E-prasmju nedēļa Latvijā tiek organizēta European Get Online Week 2013 ietvaros.

Sīkāka informācija par e-prasmju nedēļas pasākumu norises vietām un laikiem visā Latvijā pieejama mājas lapā www.eprasmes.lv.

LAD Elektronisko pakalpojumu daļa

Tālrunis: 27876161

LAD Klientu apkalpošanas daļa

Tālrunis: 67095000