M.Dzelzkalēja un U.Krievārs tiksies ar EP deputātiem un apmeklēs Nīderlandes saimniecības

Zemnieku Saeimas pārstāvji Maira Dzelzkalēja un Uldis Krievārs tiksies ar Eiropas Parlamenta deputātiem un apmeklēs Nīderlandes saimniecības

Lai Eiropas viedokļu līderiem skaidrotu Latvijas un visas Baltijas pozīcijas par vienlīdzīgiem tiešmaksājumiem Eiropas Savienībā ar mērķi panākt vienlīdzīgus konkurences nosacījums visās ES dalībvalstīs, šonedēļ Latvijas lauksaimnieku organizāciju pārstāvji Maira Dzelzkalēja (ZSA) un Uldis Krievārs (LLKA) viesosies Eiropas Parlamentā (EP) Briselē, kā arī apmeklēs Nīderlandes zemnieku saimniecības.

Trešdien, 25. aprīlī M.Dzelzkalēja un U. Krievārs tiksies ar EP deputātiem no Eiropas Tautas partijas (ETP) grupas – Maria Nedelcheva (Bulgārija) un Michel Dantin (Francija), kā arī ETP politisko padomnieku no Lauksaimniecības komitejas Harald Welsch. Šīs tikšanās tiek organizētas ar Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes biroja atbalstu.

Ceturtdien, 26. aprīlī lauksaimnieku pārstāvji piedalīsies konferencē „Baltijas jūras reģiona vide un lauksaimniecība – lielākie ieguvumi no KLP pēc 2013. gada”. Konference norisinās projekta „Baltic Compass” ietvaros. Šī paša projekta ietvaros no 27. – 28. aprīlim notiks arī tikšanās ar Nīderlandes zemniekiem un saimniecību vizītes.