Meklējam Latvijas Saimnieces

Laikā, kad Latvijas laukos darbi rit pilnā sparā, biedrība Zemnieku Saeima un izdevniecība Saimnieks LV aicina pievienoties Latvijā vēl nebijuša projekta…

Saimnieču pikantā kalendāra veidošanā. Vēl ir palikušas tikai divas brīvas vakances mēneša saimniecēm, tāpēc izsludinām konkursu:

Saimnieču kalendāram 2011 –

Mēs mīlam Latvijas lauksaimniecību!

Ja esi Saimniece un vēlies parādīt savu unikālo, Latvijas sievietēm piemītošo prasmi saglabāt sievišķību un spēt aktīvi un nenogurstoši strādāt lauksaimniecības nozarē, piesakies un izmanto iespēju fotografēties! Pikantajam kalendāram aicinām pieteikties no 21 gada vecuma.

Šāda veida kalendārs Latvijā tiek veidots pirmo reizi, apvienojot lauku skatus, darba prasmi un mazliet pikantu detaļu katra mēneša īpašajā fotogrāfijā.

Gaidīsim tieši Tavu fotogrāfiju un īsu aprakstu par sevi, kā arī moto uz e-pastu: saimniece@saimnieks.lv līdz 2010. gada 2. augustam. Tālrunis uzziņām: 28611555 (Ilze) vai 29112110 (Ingmārs).

P.S. Ja uzskati, ka Tava kaimiņu Saimniece varētu būt meklētā, – dod ziņu! Visiem dalībniekiem un pieteicējiem garantējam pārsteiguma balvas!