Trešā 2010. gada nedēļa Zemnieku saeimā

Ziemīgi auksta, bet darbos karsta nedeļa!

Pirmdiena: Plānojam šisnedēļas darbus. Piedalamies konferencē par bioenerģijas attīstību Latvijā (Ingmārs, Zanda);
Otrdiena: Kārtējā sanāksme Ekonomikas ministrijā par grozijumiem 198 MK noteikumos (Zanda). Seminārs Dobelē, par aktualitātēm lauksaimniecības sektorā. (Ingmārs, Maira, Juris Lazdiņš)

Trešdiena: Tallinā projekta “Baltic COMPAS” 6 komponentes (Vides politikas attīstība valstīs ap Baltijas jūru) plānošanās sanāksme (Ingmārs, Zanda). ZM Konsultatīvās padomes sēde, kurā tiek pieņemts lēmums neuzsākt pārreju uz Vienoto maksājumu 11. gadā un pateicoties mūsu nelokāmībai, atrasta mazliet nauda nākamā gada subsīdijās kredītprocentu atmaksai! (Juris Lazdiņš, Maira). Kooperatīvu asociācijas valdes sēde, kurā saskaņojam pozīciju par ziņojuma par Lauksaimniecības politiku pēc 2013 gada. (Mārtiņš, Maira).
Darba grupa par izmaiņām LAP Modernizācijas nosacijumos. (Juris Lazdiņš, Maira). FM inicēta tkšanās ar zemnieku organizācijām un degvielas mazumtirgotājiem, lai vienotos par akcīzes nodokļa atmaksas kārtības maiņu. (Juris Lazdiņš, Maira)
Ceturtdiena: Beidzot apdaram biroja darbus! Gatavojam ikmēneša biedru apkārtrakstu, rēķinus, plānojam turpmākos izbraukumus uz reģionem.
Piektdiena: ZSA padomes sēde pl. 10.30 ZM 316 telpā.

Pārējā laikā:  Atbildam uz daudzjiem biedru jautājumiem. Turpinam iesāktos projektus un plānojam informatīvus seminārus biedriem reģionos!