Aicinām darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu!

19/03/2015

Lielākā Latvijas ražojošos lauksaimniekus pārstāvošā nevalstiskā organizācija biedrība „Zemnieku saeima” aicina darbā Sabiedrisko attiecību speciālistu (uz noteiktu laiku)

Darba pienākumi:

  • Sadarboties ar masu medijiem (laikrakstiem, televīziju, radio, žurnāliem, u.c.) organizācijas viedokļa paušanai un tēla veidošanai
  • Gatavot un izplatīt ziņas medijiem
  • Koordinēt uzņēmuma pārstāvju intervijas un piedalīšanos raidījumos radio un televīzijā
  • Sekot līdzi informācijai par uzņēmumu publiskajā telpā un masu medijos
  • Organizācijas iekšējās informācijas materiālu – žurnālu, apkārtrakstu, biedru ziņu, u.c. gatavošana un izplatīšana
  • Piedalīšanās organizācijas pasākumu – semināru, konkursu, konferenču, utt. organizēšanā

Prasības:

  • augstākā izglītība vai pēdējo kursu students/-e atbilstošā jomā
  • teicamas latviešu, kā arī labas angļu un krievu valodas zināšanas
  • vēlama pieredze mediju/reklāmas/PR jomās, kā arī zināšanas vai pieredze lauksaimniecībā
  • radoša domāšana un ļoti labas komunikāciju prasmes
  • spēja patstāvīgi organizēt savu ikdienas darbu
  • labas datora lietošanas prasmes (Word, PowerPoint, Outlook)
  • stresa noturība, spēja darboties ātri un efektīvi

Piedāvājam:

Ieguldītajam darbam atbilstošu atalgojumu, sociālās garantijas un stabilitāti

Iespēju iegūt pieredzi un zināšanas

Interesantu, dinamisku un inteliģentu darba vidi

Darba vieta: Rīga

Kontaktinformācija

Savu CV un motivācijas vēstuli lūdzam nosūtīt līdz 2015.gada 31.martam uz e-pastu: birojs@zemniekusaeima.lv