Zemnieku saeima aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu

05/12/2019

Biedrība Zemnieku saeima no 2020.gada janvāra uz noteiktu laiku aicina savai komandai pievienoties sabiedrisko attiecību speciālistu.

Prasības pretendentam:

– Pieredze sabiedrisko attiecību jomā

– Izpratne par lauksaimniecības nozari un biedrības darbu

– Labas organizatoriskās un komunikācijas spējas, radošums, atbildības sajūta

– Teicamas latviešus valodas zināšanas, labas angļu un krievu valodas zināšanas

– Vēlama augstākā izglītība

Galvenie darba pienākumi:

– Apkopot informāciju un sagatavot ziņas Zemnieku saeimas biedriem, rakstus žurnālam, mājas lapai, u.c.

– Organizēt Zemnieku saeimas un nozares aktualitāšu atspoguļošanu plašsaziņas līdzekļos, piesaistot biedrības ekspertus

– Sagatavot un izplatīt preses ziņas par biedrības un nozares aktualitātēm

– Administrēt biedrības mājas lapu un sociālo tīklu kontus

– Organizēt biedrības pasākumus

Mēs piedāvājam:

– Dinamisku darba vidi

– Radošus un praktiskus izaicinājumus

– Atalgojumu – no 1000 EUR

– Izaugsmes iespējas

– Sociālās garantijas

– Draudzīgu kolektīvu

CV un motivācijas vēstuli lūdzam iesūtīt uz e-pastu birojs@zemniekusaeima.lv līdz 2019.gada 16.decembrim. Informācija biedrības Zemnieku saeima birojā tel.67027044