Zemnieku saeima semināros informēs par aktualitātēm nozarē

31/01/2019

Šī gada janvārī, februārī un martā biedrības “Zemnieku saeima” vadība organizēs un piedalīsies sadarbības partneru organizētajos semināros, lai informētu par aktualitātēm lauksaimniecībā.

ZEMNIEKU SAEIMAS ORGANIZĒTIE SEMINĀRI REĢIONOS:

– 5.februārī Zaļeniekos. ZSA informēs par tuvākās nākotnes izaicinājumiem Latvijas lauksaimniekiem, ZSA padarītajiem un darāmajiem darbiem, iekšpolitikas jautājumiem, KLP un tiešmaksājumu aktualitātēm. Seminārā uzstāsies Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Arnis Burmistris un Mārtiņš Trons.

– 28.februārī Alojā. ZSA informēs par tuvākās nākotnes izaicinājumiem Latvijas lauksaimniekiem, ZSA padarītajiem un darāmajiem darbiem, iekšpolitikas jautājumiem, KLP un tiešmaksājumu aktualitātēm. Seminārā uzstāsies Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Juris Lazdiņš, Mareks Bērziņš un Mārtiņš Trons.

Pieteikšanās ZSA semināriem, zvanot uz biroju pa tālruni: 67027044 vai rakstot uz e-pastu: birojs@zemniekusaeima.lv

ZEMNIEKU SAEIMA PIEDALĀS SADARBĪBAS PARTNERU ORGANIZĒTAJOS SEMINĀROS:

– 30.janvārī AMAZONES seminārs Bauskas pusē, Rožmalās. Semināra sākums plkst.10:00. Seminārā tiks informēts par Latvijas lauksaimniecības un KLP aktualitātēm/ lauksaimniecības izaicinājumiem. Seminārā uzstāsies Maira Dzelzkalēja-Burmistre un Valters Zelčs. Semināra darba kārtība pieejama ŠEIT! Pieteikties semināram var zvanot pa tālruni 25885178 vai aizpildot pieteikuma anketu ŠEIT!

– 31.janvārī LATRAPS un ZSA seminārs Jēkabpilī, Krustpils pagasta Kultūras namā. Semināra sākums plkst. 10:00. ZSA informēs par tuvākās nākotnes izaicinājumiem Latvijas lauksaimniekiem, ZSA padarītajiem un darāmajiem darbiem, iekšpolitikas jautājumiem, KLP un tiešmaksājumu aktualitātēm. Seminārā uzstāsies Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Juris Lazdiņš, Artūrs Akmens un Mārtiņš Trons. Semināra darba kārtība pieejama ŠEIT!

Aicinām savu ierašanos apstiprināt  līdz 27. janvārim aizpildot elektronisko anketu vai ejot uz saiti –  https://ej.uz/dpav Ja būsiet tikai uz ZSA prezentāciju, tad aicinām uz to pieteikties, zvanot uz ZSA biroju tālr. 67027044

– 13.februārī AMAZONES seminārs Vidzemē, Valmieras koncertzālē. Semināra sākums plkst.10:00. Seminārā tiks informēts par Latvijas lauksaimniecības un KLP aktualitātēm/ lauksaimniecības izaicinājumiem. Seminārā uzstāsies Mārtiņš Trons.

– 14.februārī BASF seminārs Rēzeknē, Gorā. Semināra sākums plkst. 10:00. ZSA informēs par Latvijas lauksaimniecības un KLP aktualitātēm.

– 19.februārī BASF seminārs Skrundā, Skrundas muižā. Semināra sākums plkst. 10:00. ZSA informēs par Latvijas lauksaimniecības un KLP aktualitātēm. Seminārā uzstāsies Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Mārtiņš Trons un Valters Zelčs.

– 20.februārī ZSA un LATRAPS seminārs Jaunpagastā. ZSA informēs par tuvākās nākotnes izaicinājumiem Latvijas lauksaimniekiem, ZSA padarītajiem un darāmajiem darbiem, iekšpolitikas jautājumiem, KLP un tiešmaksājumu aktualitātēm. Seminārā uzstāsies Maira Dzelzkalēja-Burmistre, Mārtiņš Trons un Valters Zelčs.

– 26.februārī ZSA un LATRAPS seminārs Madonā. ZSA informēs par tuvākās nākotnes izaicinājumiem Latvijas lauksaimniekiem, ZSA padarītajiem un darāmajiem darbiem, iekšpolitikas jautājumiem, KLP un tiešmaksājumu aktualitātēm.

– 5.martā BASF seminārs Cēsīs, Vidzemes koncertzālē. Semināra sākums plkst.10:00. ZSA informēs par Latvijas lauksaimniecības un KLP aktualitātēm.

– 12.martā BASF seminārs Daugavpilī, Marka Rotko mākslas centrā. Semināra sākums plkst.10:00. ZSA informēs par Latvijas lauksaimniecības un KLP aktualitātēm.

Šobrīd Zemnieku saeimas mājas lapa ir izstrādes stadijā!