Notiks jauniešu izaugsmes forums “Solis 2013″

Jau šīs nedēļas beigās, no 18.-20.oktobrim, otro reizi norisināsies jauniešu izaugsmes forums SOLIS. Pasākumu organizē biedrība “Latvijas Jauno zemnieku klubs”, un tā norises vieta ir viesu nams “Debesu bļoda” Ogres novadā.

SOLIS ir izglītojošs forums, kura galvenā tematika ir uzņēmējdarbība un lauksaimniecība. Trīs dienu garumā jauniešiem tiek dota iespēja klausīties profesionāļu lekcijas par ar lauksaimniecību saistītu uzņēmumu un saimniecību izveidi un attīstību. Lekcijas tiek plānotas gan informēšanai, gan iedvesmošanai. Paralēli notiks dažādas radošās darbnīcas, kurās jaunieši simulēs savas saimniecības vai uzņēmuma radīšanas procesu.

Forums paredzēts jauniešiem vecumā līdz 25 gadiem, tiem, kas studē, strādā vai darbojas ar lauksaimniecību saistītā jomā vai plāno to kādreiz darīt.

Foruma galvenie mērķi ir iepazīstināt jauniešus ar uzņēmējdarbības un lauksaimniecības iespējām lauku teritorijās, sniegt kvalitatīvu informāciju par atbalsta programmām jaunajiem lauksaimniekiem un uzņēmējiem, kā arī motivēt jaunatni veicināt lauku reģionu attīstību.

Pasākumu organizatori, biedrība “Latvijas jauno zemnieku klubs”, ir brīvprātīga nevalstiska organizācija, kura apvieno jaunos lauksaimniekus, lauku jaunatni un citus interesentus, kuriem rūp lauku reģionu attīstība. Biedrība darbojas kopš 1991.gada un aktīvi iesaistās dažādu pasākumu rīkošanā jauniešiem no visas Latvijas.

Forums top sadarbībā ar kooperatīvo sabiedrību Latraps, AgroCredit, Agrera, Agtech, Trikāta un Hipotēku banku.

Sīkāku informāciju par pasākumu, pieteikšanos un dalības maksu var iegūt rakstot uz e-pastu jzk@jzk.lv, kā arī ieskatoties mājas lapā www.jzk.lv, un sociālajā tīklošanas vietnē Twitter @JZK_LV.

Papildu informācija:

Baiba Bērziņa

LJZK projektu vadītāja

Tālr.26619432,

e-pasts: jzk@jzk.lv

www.jzk.lv