Notikumu Ielādēšana

« Visi Notikumi

  • Šis notikums ir pagājis

Mācības dzīvnieku labturībā un kūtsmēslu apsaimniekošanā

22.November23

Gaļas liellopu audzētāju biedrība 22.-23. novembrī SIA Pērles A.A.J. (Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads) organizē mācības „Kūts mikroklimata nozīme dzīvnieku labturībā, dzīvnieku turēšanas un slaukšanas iekārtu izvēle, kūtsmēslu apsaimniekošana”.
Lektors – veterinārārsts Egīls Juitinovičs.
Mācības būs noderīgas gan piena govju, gan gaļas liellopu audzētājiem.
Mācības ir bez maksas.
Mācības ietver gan teorētiskās, gan praktiskās nodarbības.
Pieteikšanās obligāta, dalībnieku skaits ierobežots.
Visiem, kuri būs apmeklējuši vismaz 75%, tiks izsniegts apliecinājums.

Dalībai mācībās aicinām pieteikties, zvanot pa tālr. 28628983 vai rakstot uz e-pastu: nvo.glab@gmail.com
Pieteikšanās OBLIGĀTA (vietu skaits ierobežots)!

Pirms apstiprināsim Jūsu reģistrāciju, lūgums aizpildīt un elektroniski atsūtīt Mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapu: Mācību dalībnieka reģistrācijas anketa
Papildus aicinām atsūtīt skanētus arī citus saistošus dokumentus, kas pierāda Jūsu iesaisti nozarēs (lauksaimniecības un pārtikas ražošanas nozare vai pārtikas ražošanas nozare vai mežsaimniecības nozare).
Kā saistošie dokumenti var būt, piemēram, Zemesgrāmata, kas apliecina, ka Jūsu īpašumā ir lauksaimniecības zeme, mežs; EPS izdruka, ja Jūs 2017.gadā esiet pieteicies platību maksājumiem; saimnieciskās darbības veicējiem D3 veidlapas kopija; juridiskām personām gada pārskata kopija; uzņēmuma (z/s) darbiniekiem izziņa par to, ka strādā uzņēmumā (darba līgums nav jāiesniedz), par ģimenes locekļiem -skaidrojumu ieraksta Mācību dalībnieka reģistrācijas veidlapā sadaļā Piezīmes –radniecības saistību ar uzņēmuma īpašnieku, kā arī informāciju par to, ka klausītājs ir iesaistīts uzņēmuma saimnieciskajā darbībā un ir kopīga mājsaimniecība. Vērtētājiem un pārraugiem – sertifikāta kopija.
Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.

Detaļas

Sākums:
22.November
Beigas:
23.November
Notikuma Kategorija:

Vieta

SIA PĒRLES
Ķoņu pagasts, Naukšēnu novads Latvija
+ Google Karte