Ražas novākšanas laikā kravas transportam atcels ierobežojumus ceļā uz Rīgas ostu

Lai nodrošinātu graudaugu un rapšu ražas nogādāšanu Rīgas ostā, arī šogad ražas novākšanas laikā no 1.augusta lauksaimnieku kravas transportam tiks atcelti ierobežojumi pārvietoties pa Akmens tiltu, 11.novembra krastmalu un Eksporta ielu, informē Rīgas dome.

Parasti kravas transportam liegts pārvietoties pa pilsētas centru intensīvās satiksmes stundās – darba dienu rītos no plkst.7 līdz 10 un vakaros no plkst.16 līdz 19. Ņemot vērā lauksaimnieku lūgumu, no 1.augusta līdz 15.septembrim kravas transports pa Akmens tiltu, 11.novembra krastmalu un Eksporta ielu varēs pārvietoties visu diennakti.

Ar šādu lūgumu pie Rīgas domē bija vērsušies “Zemnieku saeimas” pārstāvji, norādot, ka pagājušā gada sadarbība bijusi veiksmīga un arī šogad lauksaimniekiem ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk novākto ražu nogādāt uz kravas transporta kuģiem Rīgas ostā.

“Pagājušā gada prakse satiksmes organizācijā attaisnojās – ierobežojumu atcelšana palīdzēja zemniekiem kravas operatīvāk nogādāt ostā, un tas pārāk neapgrūtināja arī kustību pilsētā. Tāpēc arī šogad lauksaimniekiem palīdzēsim,” skaidroja Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komitejas priekšsēdētājs Vadims Baraņņiks (SC).

Vienlaikus pašvaldība informē, ka saistībā ar Valguma ielas slēgšanu arī patlaban kravas transportlīdzekļu kustība pa Akmens tiltu un Krasta ielu saskaņā ar apbraucamo ceļu shēmām ir atļauta visu diennakti līdz 25.augustam.

AVOTS: Leta