Rīgas Centrāltirgus aicina

7. novembrī Rīgas Centrāltirgū notiks Mārtiņdienas tirdziņš, ar kuru tiek aizsāktas jaunas tirgošanās tradīcijas Rīgas Centrāltirgū un Vidzemes tirgū.

Sākot ar Mārtiņdienu Rīgas Centrāltirgus aizsāk jaunu tradīciju. Turpmāk Centrāltirgū un Vidzemes tirgū regulāri notiks dažādi tirdziņi un gadatirgi, kas ies roku rokā ar latviešu tradīcijām un Latvijā atzīmētiem svētkiem.

Tematiskajiem tirdziņiem Centrāltirgū tiks iedalīta īpaši šiem pasākumiem paredzēta teritorija ar vairāk kā 200 tirdzniecības vietām pašā tirgus sirdī – Prāgas ielā. Tirgotāju ērtībām tiks ierādīta bezmaksas auto stāvvieta tirgus teritorijā uz tirgošanās dienu. Par kārtību rūpēsies apsardze un pašvaldības policija. Pasākumiem paredzēta arī reklāmas kampaņa mēdijos. Statistika liecina ka ik dienas Centrāltirgu apmeklē no 60 000 – 80 000 cilvēku.

“Mēs vēlamies, lai tirgus cilvēkiem ir mīļākā iepirkšanās vieta, ne tikai produktu un preču kvalitātes ziņā, bet arī pozitīvas atmosfēras ziņā. Mēs vēlamies, lai tirgus stāsta par mūsu kultūru un tradīcijām gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem, kuri tirgu apmeklēs kā nacionālo kultūru raksturojošu objektu,” saka Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājs Dainis Liepiņš.

Zemnieki, mājražotāji, amatnieki un tirgoties gribētāji no visas Latvijas esat sirsnīgi aicināti piedalīties.

Pieteikties tirgošanai iespējams, zvanot pa tālruni 29668000.

Tuvākā nākotnē Centrāltirgū gaidāms Svētku tirgus un lielais Ziemassvētku gadatirgus. Nākamajā gadā paredzēts virkne dažādu tirdziņu un gadatirgu. Aicinām jau savlaicīgi pieteikties arī uz šiem tirgiem.