Rīko konkursu “2010.gada Labākais lauksaimniecības kooperatīvs”

Latvijas lauksaimniecības kooperatīvu asociācija (LLKA) šogad rīko konkursu “2010.gada Labākais lauksaimniecības kooperatīvs”. Balsošana notiek no 10.novembra līdz 20.decembrim.

Konkursa „Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs” mērķis ir noskaidrot veiksmīgākās lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības (LPKS) šādās nominācijās:

 • „Gada uzticamākais kooperatīvs”,
 • „Gada kooperatīvs izaugsmē”,
 • „Reģiona labākais kooperatīvs”.
 • Tāpat ar konkursa palīdzību plānots veicināt Latvijas lauksaimniecības kooperatīvu atpazīstamību un popularitāti, informēt sabiedrību par labākajiem Latvijas lauksaimniecības kooperatīviem, to sasniegumiem un paaugstināt zemnieku motivāciju kooperēties.

  Lai noteiktu labākos lauksaimniecības kooperatīvus, laika posmā no 2010.gada 10.novembra līdz 2010.gada 20.decembrim lauksaimnieciskās produkcijas ražotāji aicināti balsot par, viņuprāt, labākajiem kooperatīviem Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra birojos, Hipotēku bankas filiālēs, mājas lapā http://balso.llka.lv.

  Saskaņā ar konkursa nolikumu konkursā var balsot tikai par atbilstīgām LPKS.

  Gala vērtējumā 50% veidos zemnieku balsojuma rezultāti un 50% – ekspertu komisijas viedoklis. Ekspertu komisijā piedalīsies LLKA valdes priekšsēdētājs I.Jansons, LLKA izpilddirektore L.Bille, Zemkopības ministrijas Lauku attīstības departamenta direktore L.Jansone, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra valdes priekšsēdētājs M. Cimermanis un žurnāla „Agro Tops” galvenā redaktore Anita Pirktiņa.

  Konkursa uzvarētāju godināšana notiks 2011.gada 21.janvārī. Šo konkursu LLKA plāno iedibināt kā ikgadēju tradīciju, lai gada nogalē noteiktu veiksmīgi strādājošos un augošos lauksaimniecības kooperatīvus Latvijā.