Zemnieku kooperatīvs „Trikāta” ielūdz uz semināru 24. novembrī

Piena ražotājiem, piena ražotāju konsultantiem, veterinārārstiem

Aknu taukainā deģenerācija un piena triekas slaucamo govju ganāmpulkos

2011. gada 24. novembrī, plkst. 10:30, Valmierā, Tērbatas ielā 16a

viesnīcā „Wolmar”,

10:10 – 10:30 Dalībnieku reģistrācija un kafija

10:30 – 12:00 Semināra pirmā daļa

12:00 – 12:30 Kafijas pauze

12:30 – 14:00 Semināra otrā daļa

Lektors:

James Husband – pasaulē pazīstamais govju ēdināšanas speciālists, praktizējošs vetārsts no Anglijas (semināru tulkos Silvija Dreijere)

Dalības maksa :

Maksājot, ne vēlāk kā divas dienas pirms semināra, ar pārskaitījumu 7 Ls *

Maksājot semināra norises vietā un dienā 10 Ls

* Pieteikšanās semināram, vismaz divas dienas pirms semināra norises datuma, un informācija par dalības maksas pārskaitījumu pa telefonu 26552748 (Silvija)!

Seminārs pieteikts LVB kā kvalifikācijas paaugstināšanas pasākums.

Par lektoru– Džeims Husbands ir veterinārārsts un liellopu ēdināšanas speciālists, viņš ir arī viens no neatkarīgas veterināro konsultāciju firmas EBVC dibinātājiem. Uz doto brīdi konsultāciju biroji ir Anglijā, Velsā un Francijā. Džeims sniedz konsultācijas un organizē apmācības progresīvākajām piena lopkopības saimniecībām, kooperatīviem, piena pircējiem, praktizējošiem veterinārārstiem, farmācijas kompānijām un lopbarības ražotājiem visā pasaulē.  Arī Latvijā, sadarbībā ar kooperatīvu TrikātaKS un Uldi Krievāru, viņš ir bijis vairāk kārt. Latvijā ir 3 saimniecības, kuras regulāri izmanto Džeimsa konsultācijas ganāmpulka veselības un ēdināšanas uzlabošanai. Džeims Husbands ir dzīvnieku veselības un slaucamo govju ēdināšanas speciālists ar pasaules vārdu.