Ziemeļvalstu un Baltijas valstu lauksaimnieki spriedīs par konkurētspējas palielināšanu!

Rīt, 21.februārī Zviedrijas lauksaimnieku birojā „Copa – Cogeca” ēkā, Briselē tiksies Ziemeļvalstu un Baltijas valstu lauksaimnieku organizāciju vadītāji, lai saskaņotu reģiona viedokli lauksaimniecībā aktuālos jautājumos pirms kārtējās „Copa” prezidija sanāksmes. Tikšanās laikā tiks pārrunāta situācija reģionā saistībā ar Āfrikas cūku mēri un plānota diskusiju par galvenajām problēmām saistībā ar jauno Lauku attīstības plānu izstrādi un ieviešanu Baltijas un Ziemeļvalstīs.

 

Biedrības „Zemnieku saeima” priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja:    „Šādas tikšanās starp Ziemeļvalstu un Baltijas valstu lauksaimnieku organizāciju vadītājiem ir nepieciešamas, jo mums ir līdzīgs ģeogrāfiskais izvietojums un lauksaimniecības attīstības vēsture, līdz ar to līdzīgi problēmjautājumi, kuros varam rast kopīgu viedokli un risinājumu. Viens Eiropā nav karotājs, tikai kopīgi mēs varam paveikt iecerēto!”

Latvijas lauksaimniekus pārstāvēs biedrības „Zemnieku saeima” priekšsēdētāja vietniece un „Copa” viceprezidente Maira Dzelzkalēja, kura vadīs Baltijas un Ziemeļvalstu lauksaimnieku organizāciju vadītāju tikšanos. Pasākumā piedalīsies arī „Latvijas Zemnieku federācijas” (LZF) vadītāja Agita Hauka.

Pēc tikšanās lauksaimnieku organizāciju vadītāji piedalīsies „Copas” prezidija sanāksmē.

Aktivitāte tiek īstenota „Valsts Lauku tīkla pasākuma „Nozaru ekspertu ziņojumi ietvaros”.