Kampaņas “Novembris – piena mēnesis” atklāšanas konference, piedalās J.Cīrulis


Lai informētu par Latvijas produkcijas izvēli veicinošās sociālās kampaņas “Latvijas Labums” š.g. novembra aktivitāti PIENA MĒNESI, kampaņas iniciators Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) š.g. 5.novemra plkst. 11:00 aicina uz Uzņēmēju namā (Kr.Valdemāra iela 35, Rīga) notiekošu preses konferenci.

LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš preses konferencē informēs par kampaņas līdzšinējiem rezultātiem, novembra aktivitātes mērķiem; Latvijas Piensaimnieku centrālās savienības valdes priekšsēdētājs Jānis Šolks raksturos situāciju piena nozarē; par zemnieku atbalstu PIENA MĒNESIM runās lauksaimnieks, z/s “Mežacīruļi” saimnieks Juris Cīrulis, savukārt piena pārstrādātāju dalību aktivitātē – FOOD UNION valdes priekšsēdētājs Normunds Staņēvičs un AS “Tukuma Piens” direktors Ints Poškus. Par tirgotāju iesaisti kampaņā informēs Latvijas Pārtikas tirgotāju asociācijas valdes priekšsēdētājs Noris Krūzītis, PIENA MĒNEŠA idejas un vizuālo materiālu prezentēšanu veiks reklāmas aģentūras DDB Latvia vadītājs Andris Rubīns.

PIENA MĒNEŠA atbalstītāji ir LTRK, Latvijas Centrālā piensaimnieku savienība, FOOD UNION, AS “Tukuma Piens,” AS “Talsu Piensaimnieks,” AS “Smiltenes Piens,” AS “Cesvaines Piens” un PKS “Straupe”.

Jau ziņots, ka š.g. 25.augustā LTRK un partneri aizsāka Latvijā ražotā izvēli atbalstošu kampaņu “Latvijas Labums.”
“Latvijas Labums” nav īstermiņa kampaņa. Tā ir ilgtermiņa domāšana. Par to, kā ar mazām ikdienas izvēlēm šodien, uzlabot savu un Latvijas ikdienu rīt.

Kampaņā “Latvijas Labums” iesaistījušās gan lauksaimnieku, mājražotāju un uzņēmēju apvienības, gan tirgotāji un ražotāji – kopumā vairāk nekā 150 partneru. Vairāk par kampaņu un tās aktivitātēm iespējams uzzināt mājas lapā www.latvijaslabums.lv; kampaņas jaunumiem sekot līdzi Facebook, Twitter un Draugiem.lv