Pirmā KRONE tehnikas diena Latvijā


            SIA AMAZONE pirmo reizi Latvijā 23. jūlijā rīko KRONE tehnikas dienu Vidrižu pagastā sadarbībā ar J. Gierkena zemnieku saimniecību. Pasākumā aicināti pulcēties visi, kuru lauksaimniecības bizness saistīts ar lopkopību kā arī citi interesenti. Apvienojot dažādu nozaru speciālistu pieredzi un zināšanas, ikvienam ir iespēja paplašināt redzesloku un atrast labākos risinājumus savai saimniecībai.

            Jaunās tehnikas iespējas un pareiza izmantošana, paceļ saimniekošanu augstākā līmenī. Šobrīd, kad piensaimniecības nozarē ir smagāks periods, vēlamies īpaši izcelt KRONE tehniku, kura paredzēta lopbarības sagatavošanai. Katram no apmeklētājiem būs svarīgi uzzināt kā ar tehnikas palīdzību var ekonomēt līdzekļus un kā palielināt produktivitāti ar pareizajā laikā un vietā sagatavotu barību. Par šiem procesiem tuvāk pastāstīs tehnikas speciālists Elvis Janičenko un SIA Agrera pārstāvis Pēteris Dambergs. Programmā iekļautas visas tehnikas vienības, kuras piedalās lopbarības sagatavošanas procesā.

            Kā jau ierasts, Amazone parūpējas arī par labu brīvā laika pavadīšanu. Sadarbībā ar LLKC būs iespēja piedalīties govs slaukšanas sacensībās un laimēt dažādas balvas. Bērniem iekārtots īpašs stūrītis, kurā viņus nodarbinās un pieskatīs pedagogs – auklīte.

INFORMĀCIJA