Seminārs: “Gaļas liellopu ganāmpulku veselība: Parazītu izraisīto slimību simptomi, novēršanas profilakse un apkarošana”


Biedrība “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” (GLAB) ELFLA pasākuma “Arodapmācības un informācijas pasākumi” aktivitātes “Arodapmācības” apakšaktivitātes “Nozares speciālistu līmeņa mācību organizēšana” ietvaros rīko reģionālos seminārus “Gaļas liellopu ganāmpulku veselība: Parazītu izraisīto slimību simptomi, novēršanas profilakse un apkarošana”. Seminārs notiks š.g. 23.-24. martā, Burtnieku novadā.

.

Semināra norise:

Pirmdiena, 23. marts: plkst. 10:00 – 17:00 teorētiskās nodarbības Z/S “Rūķīši”, Burtnieku novadā (A. Šļaukstiņš)

Otrdiena, 24.marts: praktiskās nodarbības saimniecībā Z/S “Rūķīši”, Burtnieku novadā (A. Šļaukstiņš) 

.

Semināra tēmas:

1.       Parazitožu ierosinātāju iekļūšana saimniecībās;

2.       Parazitožu iedalījums un izraisītās slimības;

3.       Pretparazitārie profilakses pasākumi;

4.       Slimību simptomi un pirmās palīdzības sniegšanas liellopiem.

.

Semināru vada Dr. Med. Vet. Dace Keidāne.

.

Ja semināra dalībniekiem nepieciešamas naktsmītnes, saimniecības piederošajā viesu namā tās būs iespēja izmantot par atsevišķu samaksu: 10 eiro par vienu personu.

Dalībniekiem tiks izsniegtas izziņas par 16 akadēmisko stundu noklausīšanos seminārā (8 stundas par teorētisko apmācību, 8 stundas par praktisko apmācību).

Dalība semināros ir bez maksas, priekšroka dalībai semināros GLAB biedriem.

23. marta vakarā, pēc teorētiskās apmācības, paredzēta vakara pasēdēšana viesu nama kamīnzālē, lai pārrunātu seminārā apgūto un dalītos pieredzē, kā arī būs iespēja nopērties pirtī. Līdzi jāņem groziņš

Pieteikties semināriem var elektroniski e-pasts: nvo.glab@gmail.com, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, saimniecības nosaukumu un kontakttālruni vai zvanot biedrības “Gaļas liellopu audzētāju biedrība” birojam pa tālruni 28628983 (Katrīna).