STOKKER AGRITECH aicina uz klientu dienām


9. un 10. oktobrī Jelgavā, STOKKER AGRITECH teritorijā (P. Lejiņa ielā 2), notiks ikgadējās klientu dienas. Tajās varēs apskatīt un izmēģināt darbībā plašu lauksaimniecības tehnikas un agregātu klāstu.

Abas dienas no pulksten 10.00 līdz 16.00 būs iespēja apskatīt NEW HOLLAND lauksaimniecības traktorus un kombainus, JCB AGRI traktortehniku, lielāko PÖTTINGER tehnikas klāstu Baltijā. Interesenti klātienē varēs Iepazīties ar TECNOMA miglotājiem, BEDNAR augsnes apstrādes tehniku, BERTI mulčeriem, MULTIONE komunālo tehniku un daudziem citiem ražotājiem, kurus pārstāv Stokker Agritech. Gan piektdien, gan sestdien būs pieejamas speciālistu konsultācijas par finansējuma risinājumiem lauksaimniecības tehnikas iegādei. Būs arī gardas pusdienas un atrakcijas bērniem.

Sadarbībā ar zinātkāres centru „Zili brīnumi“, 10.oktobrī paredzēta īpaša programma bērniem. No plkst. 11:00 līdz 14:00 darbosies raķešu darbnīca, kurā piedalīties un pārbaudīt savas spējas raķešu veidošanā un palaišanā tiks aicināts ikviens klientu dienu apmeklētājs. Savukārt plkst. 14:00 būs skatāms iluzionista šovs, kas spēs pārsteigt pat vislielākos skeptiķus.

Paralēli norisināsies Stokker brīvdabas darbnīca, kas ļaus klātienē izmēģināt dažādus instrumentus un tehniku – mājai, darbam un hobijam!