ZSA seminārs Dobelē: “Aktualitātes lauksaimniecības nozarē 2014.-2015.gadā”


Sadarbībā ar Dobeles Lauksaimnieku apvienību, biedrība „Zemnieku saeima” organizē un aicina lauksaimniekus uz ikgadējo rudens informatīvo semināru Dobelē, 28.oktobrī, Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6. Semināra sākums plkst. 10:00.

.

Turpinot „Zemnieku saeimas” rudens seminārus reģionos par zemniekiem svarīgām aktualitātēm lauksaimniecībā, oktobra beigās visi zemgalieši tiek aicināti uz Dobeli, kur šoreiz organizācijas vadība informēs par atbalsta maksājumiem lauksaimniekiem (tiešmaksājumi, zaļināšana un valsts atbalsts), plānotajiem atbalsta pasākumiem lauksaimniecības uzņēmumos, kā arī aktuālajām izmaiņām likumdošanā (Aizsargjoslu likums, Medību likums, Būvniecības likums, u.c.).

.

Seminārā tiks skaidrots par Būvniecības likuma izmaiņām, kas stājās spēkā š.g. 1. oktobri un kas tieši ietekmēs lauksaimniekus, kuri plāno būvniecības vai rekonstrukcijas darbus savās saimniecībās.

.

Seminārā piedalīsies biedrības „Zemnieku saeima” priekšsēdētājs Juris Lazdiņš, priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja, biroja vadītāja Rita Ignāte un projektu vadītāji Zanda Krūklīte un Mārtiņš Trons.

.

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties iepriekš pie Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Dobeles nodaļas lauku attīstības konsultantes Ilgas Šteinmanes pa tālr. 27878487 vai rakstot: ilga.steinmane@llkc.lv.

.

Nākamais seminārs paredzēts 31. oktobrī Grobiņā, Grobiņas kultūras namā „Robežnieki”, Liepu ielā 1A. Semināru sākums plkst. 10:00

 

Semināra organizēšanu atbalsta Valsts Lauku tīkls.

.

DOBELES SEMINĀRA PROGRAMMA
 
Dobeles afiša