ZSA seminārs Grobiņā: “Aktualitātes lauksaimniecības nozarē 2014.-2015.gadā”


Sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru, biedrība „Zemnieku saeima” organizē un aicina lauksaimniekus uz ikgadējo rudens informatīvo semināru Grobiņā, 31.oktobrī, Grobiņas kultūras namā „Robežnieki”, Liepu ielā 1A, Robežnieki, Grobiņas novads. Semināra sākums plkst. 10:00.

 .

Turpinot „Zemnieku saeimas” rudens seminārus reģionos par zemniekiem svarīgām aktualitātēm lauksaimniecībā, šā gada oktobra pēdējā dienā visi kurzemnieki tiek aicināti uz Grobiņu, kur šoreiz organizācijas vadība informēs par atbalsta maksājumiem lauksaimniekiem (tiešmaksājumi, zaļināšana un valsts atbalsts), plānotajiem atbalsta pasākumiem lauksaimniecības uzņēmumos, kā arī aktuālajām izmaiņām likumdošanā (Aizsargjoslu likums, Medību likums, Būvniecības likums, u.c.).

.

Seminārā tiks skaidrots par Būvniecības likuma izmaiņām, kas stājās spēkā š.g. 1. oktobri un kas tieši ietekmēs lauksaimniekus, kuri plāno būvniecības vai rekonstrukcijas darbus savās saimniecībās.

.

Seminārā piedalīsies biedrības „Zemnieku saeima” priekšsēdētāja vietniece Maira Dzelzkalēja, biroja vadītāja Rita Ignāte un projektu vadītāji Zanda Krūklīte un Mārtiņš Trons.

.

Dalībai seminārā lūdzam pieteikties iepriekš pie biedrības „Zemnieku saeima” biroja administratores Daces Freimutes pa tālr. 67027044 vai rakstot: birojs@zemniekusaeima.lv

.

 

Semināra organizēšanu atbalsta Valsts Lauku tīkls.

.

DARBA KĀRTĪBA GROBIŅĀ

Grobiņas afiša