Konkurss skolēniem “Šodien laukos”. Aicinām piedalīties!

26/01/2016

0001_0
Saite uzziņai: www.laukutikls.lv/nozares/uznemejdarbiba/raksti/konkurss-sodien-laukos
Akcijas ietvaros no februāra līdz novembrim skolēniem būs iespēja sekot līdzi aktuālām, interesantām un izzinošām ziņām, kas regulāri tiks ievietotas akcijas lapās. Katru mēnesi tiks izvirzīta mēneša lielā tēma, kas saistīta ar trim nozarēm – lauksaimniecību, zivsaimniecību, mežsaimniecību.
Katru mēnesi akcijas ietvaros tiek organizēts konkurss, kura tēma un nosacījumi tiek izsludināti mēneša sākumā. Rezultāti un konkursa dalībnieki katru mēnesi tiek fiksēti, un gada beigās aktīvākie tiks apbalvoti gan individuāli, gan kā klase/kolektīvs un pasludināti par akcijas un konkursa “Šodien laukos” uzvarētājiem. Konkursā var startēt individuāli vai kā klase/kolektīvs. Individuālie dalībnieki cīnīsies par planšetdatoriem, savukārt klasēm un kolektīviem būs iespēja laimēt ekskursiju 1000 eiro vērtībā.
Kopējais pasākuma mērķis:
Programma tiek īstenota ar mērķi popularizēt un radīt interesi par lauksaimniecības, zivsaimniecības un mežsaimniecības nozarēm un veidot skolēnu auditorijai izpratni par nozaru darbību, īpatnībām un tradīcijām.
Akcijā ietvertās aktivitātes:

  • Sociālo tīklu satura veidošana un uzturēšana;
  • Konkursa “Šodien laukos” organizēšana.

Konkursa oficiālās lapas: www.facebook.com/sodienlaukos un www.draugiem.lv/sodienlaukos
Vairāk informācijas, rakstot uz epastu: sodienlaukos@llkc.lv