Latvijas lauksaimnieki pulcējās Zemnieku saeimas Sporta spēlēs 2015

30/06/2015

No 26. Līdz 28. jūnijam atpūtas parkā „Lācītes” notika biedrības „Zemnieku saeima” Sporta spēles 2015, pulcējot ap 250 cilvēku.
Dalībniekiem bija iespēja atpūsties karaoke vakarā, sportiskā garā vienoties kā volejbolā, tā akvedukta veidošanā , atjautību un veiklību pārbaudīt komandu stafetē „Laivas”, kā arī kārtīgi izlocīt kājas zaļumballē.
Spēļu gaitā, pārvarot šķēršļus un grūtības, tika noskaidroti lauksaimnieku sporta spēļu čempioni. Trešo vietu ieguva komanda „Sauna” no Preiļu puses, kura savus spēkus ir pierādījusi atkārtoti – jau otro gadu pēc kārtas iegūstot trešo vietu. Otro vietu izcīnīja „Abra” no Sējas novada. Komanda pēc ilgāka pārtraukuma ir atgriezusies mūsu pulkā un, kā redzam, ar panākumiem. Pirmās vietas laurus plūca un Zemnieku saeimas kausu uz Kurzemi šogad aizveda „Ciemgaļi” komanda. Uzvaru nevarētu nosaukt par pārsteigumu, jo Sporta spēļu vēsturē šī ir jau 3. reize, kad komanda izcīna godpilno titulu.
 
Par sporta spēlēm izsakās arī paši dalībnieki:
Jauno lauksaimnieku komanda „Sons of Agriculture” šogad pulcēja sastāvu no visas Latvijas. Dalībnieki izteica gandarījumu par Sporta spēļu vadību, un patīkamo gaisotni atpūtai. Par minēto liecina arī komandas pirmreizējā dalība, kuras izveidē ir jāpateicas Robertam Ločmelim no Kocēnu novada z/s „Mazdzērvītes”.
”Pagājušo gadu sporta spēlēs biju kā ”Vilciņi-1” dalībnieks. Pasākumu ļoti izbaudīju, pat saņemot pateicību par citu biedru uzmundrināšanu. Šogad par pasākumu ieminējos LLU neklātienes kursa biedriem un rezultātā – varēju startēt kā savas komandas „Sons of Agriculture” pārstāvis. Sporta spēlēs valdīja sportisks gars un lauksaimnieku savstarpēja sadraudzība, kas arī ir to būtība. Protams, volejbolā un netradicionālās spēles bija iespēja arī kārtīgi pasvīst.”, tā Roberts.
Atzinīgi sporta spēlēs piedzīvoto vērtē arī Gunārs Butevics SIA „Elejas Liepziedi” saimnieks, komanda „Liepziedi”: „Mēs, lauku ļaudis, jau neesam cimperlīgi, bet jāatzīst, ka spēles bija noorganizētas ļoti solīdi. Bija padomāts gan par dzīvesvietām, gan dažādu vecuma grupu izklaidēm. Vienīgi pati jaunākā paaudze bija nesaprašanā, kāpēc laukuma vidu nerotāja saldējuma stends (smejas).
Lielisks bija karaokes vakars, kurā izdziedoties mūsu saimniecības komanda paspēja iesildīties vēl pirms spēļu oficiālās atklāšanas. Nākas gan atzīt, ka cilvēki ir vairāk jāskubina uz šādiem pasākumiem, piemēram, Jelgavas rajonā ir daudzas mazākas saimniecības, kurām ir grūtības savākt nepieciešamo dalībnieku skaitu. Bet tas taču neliedz apvienoties! Nākamos gadus vēlos redzēt vairāk lauksaimnieku plecu pie pleca aktīvi atpūšoties.”
Sporta spēlēs aktīvi iesaistījās arī SIA ”Dimela Veta” komandā „Zemnieku saeimas lieldraugi”. Uzņēmuma valdes locekle Dr. Vita Būda – Gaile: „Priecājamies, ka Latvijā ir tādas nevalstiskās organizācijas, kuras saviem biedriem var noorganizēt šāda mēroga pasākumus, turklāt pretī saņemot pozitīvas atsauksmes. Kā pasākuma ģenerālsponsors novērtējam mums izrādīto cieņu. Ir redzams, ka prioritāte ir ilgtermiņa sadarbība, nevis nepārdomāta līdzekļu ieguldīšana. ZSA Sporta spēles dod iespēju komunicēt ar mūsu auditoriju – lauksaimniekiem. Šis ir jau otrais gads, kad atbalstījām ZSA Sporta spēles un trešais veiksmīgas sadarbības gads; varu teikt – jūtamies piederīgi šai organizācija pat neesot tās biedrs.”
 
Liels paldies visiem, kuri kopā ar mums pierādīja, ka arī lauksaimnieki var gan kārtīgi atpūsties, gan pierādīt sevi dažādas sporta disciplīnas.
Sporta spēļu titulu izcīņa varēja notikt pateicoties ZSA sponsoriem:
”Dimela Veta”; ”Konekesko Latvija”; ”Amserv motors”; ”Dobeles dzirnavnieks”; ”TERRA HOLDING” Latvia; ”Amazone”; ”Vaderstaad”; ”Seesam”.
Savukārt par gardiem pārsteigumiem lielu paldies sakām atbalstītājiem:
”Fazer”; ”Very Berry”; ”Latgales dārzeņu loģistika”; ”Mūsmāju dārzeņi”; ”Nākotne”; ”Latvijas Piens”.
Iecerēto ideju realizācijai un Sporta spēļu pārraudzībai talkā nāca mūsu lielākais palīgs – aktīvā tūrisma centrs ”Eži”.
[Best_Wordpress_Gallery id=”4″ gal_title=”Latvijas lauksaimnieki pulcējās Zemnieku saeimas Sporta spēlēs 2015″]