“RĀMAVAS” izstāde


Aicinām Jūs apmeklēt šī gada lielāko un nozīmīgāko nozares biznesa izstādi, kas norisināsies no 30.septembra līdz 2.oktobrim, Izstāžu kompleksā “Rāmava”. Izstādē jau 30.reizi klātienē vienuviet pulcēsies nozares profesionāļi, uzņēmēji, kā arī dažādu jomu speciālisti un interesenti.

 

Aicinām izmantot iespēju klātienē uzdot jautājumus zinošiem jomas speciālistiem, kas dalīsies zināšanās, iepazīstinās ar nozares jaunumiem un aktuāliem risinājumiem saimniecībām un uzņēmumiem. Gūstiet jaunas atziņas un idejas efektīvākam darbam un Jūsu biznesa izaugsmei.

 

Savus jaunumus izstādē “Rāmavā” rudenī prezentēs uzņēmumi no tādām nozarēm, kā:

  • Lauksaimniecība
  • Mežsaimniecība
  • Lauku celtniecība
  • Transports darbam un atpūtai
  • Vides un infrastruktūras uzlabošana.

 

Ieeja šajā izstādē plānota “Zaļajā režīmā”. Tas paredz, ka pie ieejas izstādes teritorijā būs jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts (QR kods, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai pārslimošanas faktu), pase vai ID karte un biļete/ielūgums. Organizējot izstādi, esam piedomājuši pie tā, lai izstādes apmeklējums būtu Jums gan noderīgs, gan ērts un drošs. Izstādes ekspozīcijas un notikumi būs svaigā gaisā āra teritorijā.

 

Aicinām septembra beigās, pirms došanās uz izstādi, iepazīties ar aktuālajiem izstādes apmeklēšanas nosacījumiem (t.sk. ģimenēm ar nepilngadīgiem bērniem) mūsu mājaslapā: www.aml-ramava.lv!

 

Izstādes darba laiks: No 30.septembra līdz 2.oktobrim (ceturtdiena – sestdiena), plkst.10:00-17:00.

 

Ieejas biļetes cenas:

EUR 7.50 ģimenes biļete; EUR 3.50 pieaugušajiem; EUR 1.50 bērniem, studentiem, pensionāriem. Maksa par stāvvietu – EUR 2.00.