Rāmavas rudens izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020”


No 8. līdz 10. oktobrim (ceturtdien, piektdien un sestdien) izstāžu kompleksā “Rāmava” norisināsies ikgadējā izstāde “Lauksaimniecības un meža tehnika 2020”! Izstādē varēs satikt vairāk nekā 250 dalībniekus, kas dalīsies zināšanās, iepazīstinās ar nozares jaunumiem un aktuāliem risinājumiem saimniecībām un uzņēmumiem. Izmantojiet iespēju klātienē uzdot jautājumus zinošiem jomas speciālistiem, un gūstiet jaunas atziņas un idejas efektīvākam darbam un Jūsu biznesa izaugsmei.

 

Izstādē “Rāmavā” oktobrī viss par un ap:

  • Lauksaimniecību,
  • Mežsaimniecību,
  • Vides veidošanu un infrastruktūras uzlabošanu,
  • Lauku celtniecību,
  • Transportu darbam un atpūtai.

 

Izstādes apmeklētājus sagaida arī vairāki līdz šim “Rāmavā” neredzēti pārsteigumi – interesanti un interaktīvi jaunumi no izstādes dalībniekiem, savas jomas profesionāļu sacensības, kā arī tehnikas demonstrējumi reālos lauka apstākļos.

Plašāka informācija https://aml-ramava.lv/lv/izstades/izstade/

 

Savukārt 9. oktobrī plkst.11:00 izstāžu kompleksā Rāmava, rudens izstādes ietvaros, organizējam un aicinām apmeklēt semināru: “Lauksaimniecība un mežsaimniecība – nākotnes perspektīvas”. Darba kārtība skatāma ŠEIT https://zemniekusaeima.lv/news/zemnieku-saeimas-seminars-lauksaimnieciba-un-mezsaimnieciba-nakotnes-perspektivas/