7.septembrī – lauka dienu piena lopkopības saimniecībā

04/09/2023

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību z/s “Rijaskalni”,  Zemnieku saeimu un LBTU aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu piensaimniecībā par slaucamo govju ēdināšanu un apsaimniekošanu, izmantojot pagarināto ganību periodu. DARBA KĀRTĪBA

 

Lauka diena notiks 7. septembrī divās daļās no plkst. 9.30 līdz 14.00. Sākums Valmieras novada Ramatas pagasta Kultūras centrā, turpinājums – z/s “Rijaskalni” govju novietnē.

 

Lauka dienā būs iespēja uzzināt par  demonstrējuma mērķiem un  uzdevumiem. Par šīs sezonas izaicinājumiem un iespējām barības devas nodrošināšanai ar  rupjo lopbarību informēs ēdināšanas speciāliste. Agronome pastāstīs un parādīs ganību zālāju sugu daudzveidību un raksturos to piemērotību sausuma apstākļiem.

 

Papildu informācija un pieteikšanās: Rita Gluha uz norādītajiem kontaktiem: e-pasts: rita.gluha@llkc.lv, vai zvanot uz tālruni 26362938.

 

Demonstrējuma tēma (lote): “Slaucamo govju ēdināšana un apsaimniekošana, izmantojot pagarināto ganību periodu” (LAD līguma Nr. 10.2.1-2.36/23/P5).

 

Atbalsta Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests.