Aicinām uz lauka dienu piena lopkopības saimniecībā 16.augustā

07/08/2023

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību SIA “Kalnāji”, Zemnieku saeimu un LBTU aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu piensaimniecībā par genotipa un ēdināšanas kvalitātes ietekmi uz govju piena produktivitāti. Lauka diena notiks 16. augustā divās daļās no plkst. 9.30 līdz14.00. Sākums Tukuma novada Slampes pagasta kultūras pilī, turpinājums – SIA “Kalnāji” govju novietnē “Līvas” Tukumā novada Slampes pagastā.

 

Lauka dienā būs iespēja uzzināt par Holšteinas sarkanās (HM) un Holšteinas melnraibās (HM) šķirnes govju apsaimniekošanas īpatnībām vienā ganāmpulkā, iepazīties ar slaucamo govju novietni “Līvas”, kura ir ekspluatācijā kopš 2013. gadā. Lopkopības nozares vadītāja un dzīvnieku vērtētāji dalīsies savā darba pieredzē. DARBA KĀRTĪBA

 

Papildu informācija un pieteikšanās: Anita Siliņa uz norādītajiem kontaktiem: e-pasts: anita.silina@llkc.lv  vai zvanot uz tālruni 28601061.

 

Demonstrējuma tēma (lote): “Slaucamo govju genotipa un ēdināšanas kvalitātes ietekme uz govju piena produktivitātes un atražošanas rādītājiem” (LAD līguma Nr. 10.2.1-2.36/23/P6.). 4. lote.