Baltijas valstu lauksaimnieki spriedīs par turpmākajām aktivitātēm cīņā par godīgiem ES tiešmaksājumiem

17/12/2012Pirmdien, 17.decembrī Jelgavas novada Valgundes pagastā notiks Igaunijas, Latvijas un Lietuvas lauksaimnieku organizāciju pārstāvju tikšanās, kuras laikā plānots atskatīties uz šogad paveikto, kā arī kopīgi vienoties par turpmākajām aktivitātēm 2013.gada pirmajā ceturksnī, lai turpinātu kopīgo cīņu par godīgiem ES tiešmaksājumiem.

Pasākumā piedalīsies pārstāvji no visām lielākajām Baltijas valstu organizācijām – Igaunijas Lauksaimniecības un tirdzniecības kameras, Igaunijas Centrālās lauksaimnieku savienības, Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas, Latvijas Zemnieku federācijas, Lauksaimniecības statūtsabiedrību asociācijas, Lauksaimnieku organizāciju sadarbības padomes, Zemnieku Saeimas, Lietuvas Lauksaimniecības kameras un Lietuvas Zemnieku savienības.

Tikšanās reizes darba kārtībā iekļauti jautājumi par līdz šim paveiktā izvērtējumu, kā arī turpmākās protesta aktivitātes pasākumos, kuros ES institūcijas un valstu vadītāji turpinās skatīt jautājumu par ES daudzgadu budžetu 2014. – 2020.gadam, to skaitā tiešmaksājumu izlīdzināšanu.

Informāciju sagatavoja un papildus informācija – ES tiešmaksājumu kampaņas koordinatore Sabīne Puķe, sabine.puke@llka.lv, +371 26340794