COPA-COGECA Prezidija sēde rit pilnā sparā!

26/05/2015

Pirmajā jūnija dienā ir sācies pasākums, kuram gatavojamies kopš rudens, proti, COPA-COGECA Prezidija sēde, kura norisināsies 1.–3. jūnijam Rīgā, pulcējot vairāk nekā 100 lauksaimniekus no visas Eiropas Savienības. Prezidija sēdes ietvaros, tiks skatīti tādi būtiski temati kā KLP vienkāršošana, siltumnīcas efektu izraisošo gāzu emisijas lauksaimniecībā, pašreizējā situācija piensaimniecības nozarē u.c.
Prezidija locekļus 2. jūnija dienas pirmajā daļā uzrunās arī LR Ministru prezidente Laimdota Straujuma, bet pēcpusdienas sesijā – zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.
Lai ārvalstu viesus iepazīstinātu ar Latvijas lauksaimniecības attīstību, 1. un 3. jūnijā tiek organizēta plaša ekskursiju programma. 1. jūnijā tiek plānota ekskursija Vidzemes virzienā uz LPKS “Straupe”, LPKS “VAKS”, briežu dārzu “Saulstari” un piena un gaļas lopkopības saimniecību “Mazdzērvītes”. 3. jūnija pēcpusdienā ārvalstu viesi dosies uz Zemgali, lai viesotos integrētās lauksaimniecības saimniecībā “Mežacīruļi” un LPKS “LATRAPS”.