Elektronisks Lauksaimniecības tehnikas katalogs. Iepazīsties!

22/01/2016

LLKC , sadarbojoties ar biedrību “Lauksaimniecības tehnikas ražotāju un tirgotāju asociācija”, kā arī atsevišķām tehnikas tirgotājfirmām, ir izveidojusi Latvijā pirmo elektronisko Lauksaimniecības tehnikas katalogu! Katalogu iespējams apskatīt ŠEIT.
Elektroniskajā datubāzē apkopota informācija par aptuveni 5000 dažādām tehnikas vienībām, ietverot tehnisko specifikāciju, informāciju par tirgotājiem (kontakti, tiešā saite uz mājaslapām) un atsevišķos gadījumos –arī aptuveno cenu. Tas ir visplašākais vienkopus esošais materiāls šobrīd, un vēl joprojām tiek strādāts pie tā, lai pārējās tirgotājfirmas papildinātu jau esošo datubāzi ar informāciju par savu tehnikas sortimentu.
Katalogs nemitīgi ir attīstības stadijā un tiks periodiski atjaunots un uzlabots. Kopīgi ir iespējams šo datu bāzi padarīt par lauksaimnieciskajā ražošanā iesaistītajiem noderīgāko attiecīgās tehnikas pamatizvēles platformu, sīkākas detaļas precizējot jau ar konkrēto tirgotāju.
LLKC būs pateicīgiuzklausīt jūsu komentārus, kritiku, ieteikumus un komplimentus. Rakstiet uz janis.kazotnieks@llkc.lv, zvaniet 26660676 vai brauciet ciemos uz LLKC centrālo biroju Rīgas ielā 34, Ozolniekos (216. kabinets).
Katalogs izveidots Valsts Lauku tīkla aktivitāšu ietvaros.
___________
Informāciju sagatavoja:
Jānis Kažotnieks,
LLKC Inženiertehniskās nodaļas vadītājs