Iepazīstinām DNB bankas pārstāvjus ar situāciju lauksaimniecības nozarē

03/07/2015

Ceturtdien, 2. jūlijā notika biedrības „Zemnieku saeima” tikšanās ar DNB bankas pārstāvjiem, lai kopīgi diskutētu par lauksaimniecības nozares aktualitātēm un attīstības iespējām.
Tikšanās norisinājās DNB bankas Rīgas centrālajā birojā, taču ar video konferences starpniecību jautājumus uzdeva arī a/s DNB bankas darbinieki no Latvijas reģioniem. ZSA prezentēja esošo situāciju, kā arī sniedza Eiropas Komisijas un ZSA ekspertu redzējumu par lauksaimniecības nozarēm, īpaši situāciju piena nozarē un tās attīstību. Uzskatām, ka šādas tikšanās ir nepieciešamas, lai gūtu abpusēju izpratni par situāciju lauksaimniecības nozarēs.
„Cerams, ka šī nav ne pirmā, ne pēdējā tikšanās ar DNB bankas pārstāvjiem. Ir svarīgi, ka finanšu sektors izrāda interesi par lauksaimniecības nozari Latvijā, jo tikai sadarbojoties mēs varam attīstīt ražošanu un stiprināt Latvijas konkurētspēju vietējā un ārvalstu tirgū,” tā par tikšanos izsakās ZSA valdes priekšsēdētāja vietnieks Juris Cīrulis.
No ZSA piedalījās ZSA priekšsēdētājs Juris Lazdiņš, priekšsēdētāja vietnieks Juris Cīrulis, valdes locekle Edīte Strazdiņa un lauksaimniecības politikas eksperts Mārtiņš Trons.