Lauka diena “Dažādu izmēru (lielumu) govju apsaimniekošana vienā saimniecībā”

30/03/2022

LLKC sadarbībā ar piena lopkopības saimniecību z/s “Lejas Zosēni”, Zemnieku saeimu un AREI aicina apmeklēt demonstrējuma lauka dienu par dažāda lieluma govju apsaimniekošanu vienā slaucamo govju ganāmpulkā piena lopkopības saimniecībā. Lauka diena notiks 6. aprīlī divās daļās no plkst. 10.30 līdz 14.00. DARBA KĀRTĪBA

 

Sākums Tirzas kultūras namā, adrese: Biedrības nams 1, Tirzā, Tirzas pagastā, Gulbenes novadā; vēlāk pasākums turpināsies z/s “Lejas Zosēni” govju novietnē “Jaunaizpurves” Gulbenes novada Tirzas pagastā.

 

Lauka dienā būs iespēja uzzināt slaucamo govju auguma izmēru un dzīvmasas sakarību ar piena produktivitāti laktācijas sākuma fāzē. Saimniecības īpašnieki dalīsies savā pieredzē par menedžmentu saimniecībā, kā arī tiks prezentēti demonstrējumā iegūtie rezultāti.

 

Lūgums pieteikties līdz 04.04.2022. uz norādītajiem kontaktiem: e-pasts: aija.luse@llkc.lv, sūtot SMS vai zvanot uz tālruni 22035481.

 

Demonstrējuma tēma:Slaucamo govju auguma izmēru ietekme uz veselību un produkcijas ieguvi ražojošā saimniecībā ” (LAD līguma Nr. LAD030619/P33/P35). 8. lote.