Sākusies balsošana par 2014. gada labāko lauksaimniecības kooperatīvu

19/12/2014

Šodien, 19.decembrī uzsākusies elektroniskā balsošana Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas (LLKA) rīkotajā konkursā „Gada labākais lauksaimniecības kooperatīvs 2014”. Konkursa mērķis ir noteikt labāko Latvijas kooperatīvu, kurš, realizējot kooperācijas ideju, ieguvis lauksaimnieku atzinību un uzticību.

No šodienas ikviens interesents varēs nobalsot par sev tīkamāko lauksaimniecības kooperatīvu īpaši balsošanai izveidotajā interneta vietnē balso.llka.lv. Labākie lauksaimniecības kooperatīvi tiks noteikti trīs grupās – lielie, vidēji lielie un mazie kooperatīvi. Lielo kooperatīvu grupa ar apgrozījumu no 1.5 miljoni EUR un vairāk, vidēji lielo kooperatīvu grupa – no 300 000 EUR līdz 1.5 miljoni EUR un mazo kooperatīvu grupa – ar apgrozījumu līdz 300 000 EUR.

LLKA valdes priekšsēdētājs Indulis Jansons: „Šis gads lauksaimniekiem nav bijis viegls, dažādas ķibeles ir skārušas praktiski visas nozares – gan graudkopībā, gan piensaimniecībā, gan cūkkopībā, un arī augļu un dārzeņu nozarē. Taču tieši grūtā brīdī parādās kooperācijas spēks, kas liek izdarīt secinājumus, ka iesāktais darbs ir jāturpina. Konkursā suminot labākos kooperatīvus, vēlamies pateikt paldies par padarīto, un iedvesmot turpmākiem panākumiem.”

Balsošana norisināsies līdz 25. janvārim, un pēc rezultātu apkopošanas, laureāti tiks paziņoti 30. janvārī. LLKA izveidotā nozares ekspertu žūrija noteiks uzvarētāju nominācijā „Gada kooperatīvs izaugsmē”.

BALSOT!