Seminārs par graudu kooperatīvu darbības efektivitātes uzlabošanu

13/10/2015
Uzaicinām Jūs ceturtdien, 22.oktobrī no 9:30 līdz 16:00 viesnīcā “Porthotel”, Ādažos uz Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas un LLKC organizēto izglītojošu semināru par graudu audzētāju kooperatīvu darbības efektivitātes uzlabošanu. PROGRAMMA.
Semināra mērķis ir iepazīstināt graudu audzētājus ar Latvijas graudu nozares attīstības tendencēm, cenu nodrošināšanas mehānismu un cenu apdrošināšanu, informēt par Eiropas Inovāciju partnerību, kā arī dalīties kooperatīvu darbības dažādošanas un paplašināšanas pieredzē. Savā pieredzē un zināšanās par tirdzniecības procesa organizēšanu kooperatīvā un sadarbību starp kooperatīvu un tā biedriem, dalīsies Vācijas izglītības centra DEULA-NIENBURG profesors Rolfs Zīlings (Rolf Sieling).
Par Latvijas graudu nozares attīstības tendencēm informēs Zemkopības ministrijas (ZM) valsts sekretāra vietniece Rigonda Pārsla Krieviņa un ZM Tirgus nodaļas vadītājas vietniece Evita Kozlovska. Semināra turpinājumā par cenu nodrošināšanas mehānismu un cenu apdrošināšanu uzstāsies LLKA valdes priekšsēdētājs I.Jansons un AS “Swedbank” Finanšu tirgus daļas Korporatīvo klientu jomas vadītājs Imants Svilāns. Par lielo un mazo kooperatīvu kvalitatīvas sadarbības pamatiem stāstīs LPKS “LATRAPS” valdes locekle Iveta Grudovska. Ar prezentācijām seminārā uzstāsies arī LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis, SIA “AKPC” konsultants Aigars Šutka un LPKS “Durbes grauds” valdes priekšsēdētājs Sandris Bēča
Pieteikšanās līdz 19.oktobrim rakstot uz e-pastu: sanita.putnina@llka.lv vai zvanot uz mob.tālr. 25445450
 
Lūgums informēt arī savus biedrus un lauksaimniekus, kuri darbojas graudkopības nozarē!
 
Semināra programma un pieteikuma anketa atrodama arī http://www.llka.lv/graudu_seminars/
____________
Informāciju sagatavoja:
Sanita Putniņa
LLKA projektu vadītāja