Seminārs par siltumenerģijas ieguvi un apsaimniekošanu segtajās platībās

14/02/2020

25.februārī biedrība “Zemnieku saeima” un Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs sadarbībā ar projekta “Efektīvu siltuma ieguves un apgādes risinājumu izpēte segtajās platībās” partneriem aicina uz semināru “Siltumenerģijas ieguve segtajās platībās”.

Seminārā Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) zinātniskais vadītājs Ādolfs Ruciņš klātesošos iepazīstinās ar aktīvo un pasīvo siltuma enerģijas sistēmu izmantošanu segtajās platībās, savukārt biedrības “Progresīvo tehnoloģiju institūts” pārstāvis Ivars Auce prezentēs aktīvās siltuma akumulācijas sistēmas.

 

Semināra otrajā daļā projekta darbības pārskatu sniegs projekta vadītājs Aivars Jermušs (LLU ZI vadošais pētnieks), bet Latvijas universitātes Ķīmiskās fizikas institūta vadošais pētnieks Agris Auce informēs par iegūtajiem starprezultātiem. Semināra dalībniekiem būs iespēja arī apskatīt eksperimentālās vietas un sanitārās procedūras SIA “Rītausma” siltumnīcās.

 

Seminārs notiks Salas kultūras namā, Skolas iela 2, Sala, Salas pagasts. Sākums plkst.11:00, ierašanās un reģistrācija no plkst.10:30.

 

Semināru aicināti apmeklēt nozares profesionāļi, topošie lauksaimnieki un citi interesenti. Lūgums dalību pieteikt līdz 21.februārim , zvanot pa telefonu 67027044 vai rakstot uz e-pastu birojs@zemniekusaeima.lv

 

PROGRAMMA