Zemnieku saeima aicina lauksaimniekus uz tikšanos Vidzemē!

17/03/2014

Piektdien, 21.martā Kocēnu kultūras namā norisināsies biedrības „Zemnieku saeima” tikšanās ar lauksaimniekiem, lai kopīgi diskutētu par aktuāliem jautājumiem lauksaimniecībā, informētu par izaicinājumiem nozarē 2014.gadā un turpmāk, kā arī par iesaistīšanos lēmumu ietekmēšanā un pieņemšanā.

 

Kā atzīst „Zemnieku saeimas” valdes locekle un z/s „Robežnieki” saimniece Ieva Alpa – Eizenberga no Salacgrīvas novada: „Mūsu organizācijā svarīgs ir katra biedra viedoklis un problēmjautājumi, kuri nosaka mūsu darba kārtību. Šādas tikšanās ar lauksaimniekiem un viedokļu apmaiņa palīdz precīzāk pārstāvēt biedru intereses Zemkopības ministrijā un citās iestādēs, lai saimniekošana biedriem veiktos vēl labāk un daudzie likumi, noteikumi, ieteikumi būtu palīgs, nevis šķērslis darbā. Kā arī ir jāsaprot, ka tikai kopīgi mēs varam paveikt aizvien vairāk, tādēļ aicinām būt aktīviem un līdzdarboties.”

 

Biedrības „Zemnieku saeima” valdes loceklis un z/s „Lojas” saimnieks Mareks Bērziņš no Mazsalacas novada: „Vidzemē ir ļoti aktīvas mazās un vidējās saimniecības. Drīzumā tiks lemti lēmumi, kas ietekmēs to darbību, tādēļ rosinājām šo tikšanos, lai dzirdētu Vidzemes lauksaimnieku viedokli un konstruktīvāk to pārstāvētu ministrijā.”

.

Organizācijas vadība lauksaimniekus iepazīstinās ar jaunākajām aktualitātēm lauksaimniecībā un informēs par tiešmaksājumiem, zaļošanas un integrētās augkopības prasībām, Mazāk labvēlīgo apvidu un agrovides atbalsta saņemšanas nosacījumiem, modernizācijas un infrastruktūras atbalsta pasākumiem, piena kvotu jautājumu, u.c. aktualitātēm. Kā arī kopīgi diskutēs par lauksaimniekiem aktuāliem problēmjautājumiem, lai konstruktīvāk tos varētu pārstāvēt un risināt ministrijā, un citās ar lauksaimniecību saistītās iestādēs.

.

Ar lauksaimniekiem tiksies biedrības „Zemnieku saeima” priekšsēdētājs Juris Lazdiņš, valdes locekļi Ieva Alpa- Eizenberga un Mareks Bērziņš.