Automatizēts aktuāls Sentinel-2 satelītattēlu mozaīkas serviss bez mākoņiem organizācijas ĢIS

  • 2022-09-05

Nosaukums: Automatizēts aktuāls Sentinel-2 satelītattēlu mozaīkas serviss bez mākoņiem organizācijas ĢIS

Finansējuma avots: Eiropas Kosmosa aģentūra. Līguma nr. 4000138666/22/ NL/SC/rp

Kopējais finansējums: EUR 111 600/ EUR 22350 ZSA budžets

Īstenošanas laiks: 05.09.2022-5.06.2023

Koordinators: Baltic Satellite Service SIA.

Partneri: Lauku atbalsta dienests, ZSA

Mērķis: Projekta vispārējais mērķis ir integrēt Sentinel-2 satelītattēlu servisu Zemnieku Saeimas Digitālo inovāciju portālā (DIH) un to pielāgot lauksaimnieku vajadzībām.

Plānotie sasniedzamie rezultāti:

1. Uzlabot esošā Sentinel-2 satelītattēlu mozaīkas pakalpojuma mākoņu noteikšanas precizitāti, attēlu mozaīkas veidošanas procesu un tīmekļa pakalpojuma veiktspēju.

2. Uzlabot esošā pakalpojuma ātrdarbību.

3. Izstrādāt ZSA DIH (https://app. smartagro.lv) portālā definēto papildus funkcionalitāti, nodrošinot attēlu vēsturi un datumu salīdzināšanas iespēju, izmantojot slīdņa (slider) rīku, attēlot lietotāja definētos satelītattēlu indeksus slāņus un citas funkcijas, kas identificētas šī projekta laikā.

4. Integrēt ZSA DIH sistēmā uzlaboto pakalpojumu un izstrādāto specifisko funkcionalitāti un pārbaudīt pamata un specifisko pakalpojuma funkcionalitāti kopā ar ZSA DIH sistēmā. Šī projekta galamērķi varēs uzskatīt par sasniegtu, ja ZSA DIH sistēmā būs pieejams automātiski atjaunināts un aktuāls Sentinel-2 satelītattēlu mozaīkas pakalpojums bez mākoņiem ar projekta ietvaros definēto funkcionalitāti, kas ir integrēta ZSA DIH.

Kontaktpersonas: Ilze Bargā, ilze@ baltsat.lv, Inga BērziņaAutomatizēts aktuāls Sentinel-2 satelītattēlu mozaīkas serviss bez mākoņiem organizācijas ĢIS

2022-09-05

Nosaukums: Automatizēts aktuāls Sentinel-2 satelītattēlu mozaīkas serviss bez mākoņiem organizācijas ĢIS Finansējuma avots: Eiropas Kosmosa aģentūra. Līguma nr. 4000138666/22/ NL/SC/rp...

Skatīt vairāk